FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

FAQ

Не знайшли відповіді на своє питання?

Зв'яжіться з нами

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

RevitaLash® Cosmetics – що це за бренд?

Бренд RevitaLash® Cosmetics заснований у 2006 році дипломованим спеціалістом, видатним офтальмологом Майклом Брінкенгоффом, який створив першу формулу кондиціонера для вій, щиро бажаючи допомогти коханій дружині повернути впевненість у своїй красі під час нелегкої боротьби з раком молочної залози. Бренд зародився з однієї-єдиної сироватки, яка невдовзі стала легендарною. Відтоді було створено цілий асортимент продукції, призначеної для відродження духу та природної краси всіх жінок. Ми були першими й продовжуємо бути лідерами в галузі догляду за віями та бровами. Крім того, ми ЄДИНИЙ бренд, очолюваний офтальмологом.

RevitaLash® Cosmetics тестує продукцію на тваринах?

Випробування безпечності продукції не передбачає проведення тестувань на тваринах. Вся продукція RevitaLash® Cosmetics, на 100%, не випробовується на тваринах.

Продукти RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner вважаються веганськими?

Так, обидві формули є веганськими (не містять компонентів тваринного походження).

Продукція бренду RevitaLash® Cosmetics містить парабени?

Ні, продукція бренду не містить парабенів.

Що буде, якщо я придбаю продукцію RevitaLash® Cosmetics на інших веб-сайтах?

Якщо товар придбано на будь-якому несанкціонованому веб-сайті чи у неавторизованого торгівельного посередника, ми не можемо підтвердити й гарантувати належний стан або справжність продукту.

ПИТАННЯ ПРО REVITALASH® ADVANCED

В чому полягає ефект сироватки для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Сироватка-кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner створена досвідченим офтальмологом. Її основне призначення - покращення здоров’я та зовнішнього вигляду вій. Ретельно розроблена формула містить наш запатентований комплекс BioPeptin Complex®, який кондиціонує й покращує стан і вигляд природних вій, надає їм вражаючого об’єму й густоти.

Як необхідно наносити сироватку для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Один раз на день, вранці або ввечері, необхідно нанести сироватку на чисті сухі вії одразу над лінією росту. Перед нанесенням додаткових засобів треба дочекатися повного висихання рідини. Для максимальної чистоти цільової зони, а також належної гідратації та комфорту, ми рекомендуємо використовувати нашу нову міцелярну воду Micellar Water Lash Wash перед застосуванням сироватки RevitaLash® Advanced.

Як часто слід наносити сироватку для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Наносити сироватку достатньо один раз на день, вранці або ввечері. Перед нанесенням додаткових засобів треба дочекатися повного висихання рідини.

Кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner змінить мій колір очей?

За умови застосування згідно інструкції, формула не потрапляє в очі й, відповідно, не має жодного фізіологічного впливу на очі, зокрема на їх колір (колір райдужної оболонки).

Що буде, якщо припинити застосування формули RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Якщо припинити застосування кондиціонера RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, з часом вії поступово повернуться до початкового вигляду.

Коли стануть помітні результати застосування RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Кожен випадок індивідуальний. Багато споживачів відзначали покращення стану вій негайно.

На скільки вистачає сироватки RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

За умови застосування згідно інструкції, формули вистачає приблизно на 6 місяців (формат 3,5 мл). Сироватки в об’ємі 2 мл вистачає приблизно на 3 місяці. Термін зберігання нерозкритого тюбика: 2 роки. Термін придатності після розгерметизації тюбика становить 1 рік.

Чи можна дітям застосовувати сироватку для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Безпечність формули були засвідчена численними випробуваннями за участі дорослих. Було встановлено, що формула безпечна для шкіри та очей. Проте RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner не тестувалася на неповнолітніх та малолітніх особах, тому ми не рекомендуємо використовувати продукт особам, які не досягли 18-річного віку.

Чи можна використовувати сироватку для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, якщо в мене штучні або нарощені вії?

Так, RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner безпечний для штучних і нарощених вій. Формула також допоможе зберегти здоров’я та красу справжніх вій, і мінімізувати шкідливий вплив, характерний для тривалого носіння штучних чи нарощених вій.

Чи можна використовувати сироватки RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner, якщо в мене перманентний або напів-перманентний макіяж?

Так. Формули RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner не вплинуть на перманентний або напів-перманентний макіяж. Якщо процедура була проведена нещодавно, переконайтеся, що зона очей повністю відновилася після цього, і проконсультуйтеся з лікарем перед використанням продуктів.

Сироватки RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner є взаємозамінними?

Ні, сироватка RevitaLash® Advanced розроблена спеціально для вій, а RevitaBrow® Advanced створений спеціально для брів. Формули не є ідентичними. Крім того, кожен засіб має спеціальний аплікатор, який забезпечує максимально точне нанесення в цільовій зоні.

Продукція RevitaLash® Cosmetics безпечна для вагітних жінок, а також під час годування груддю чи проходження хіміотерапії?

Безпечність продукції була засвідчена й підтверджена численними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Було визначено, що RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner безпечний для шкіри та очей (в дослідженні приймали участь дорослі учасники). На основі наукової літератури та клінічного досвіду незалежний спеціаліст-офтальмолог зробив висновок, що RevitaLash® Advanced не є небезпечним для використання під час вагітності або годування груддю або під час хіміотерапії. Однак, якщо ви вагітні або перебуваєте на медикаментозному лікуванні та маєте занепокоєння щодо використання будь-якого продукту, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Чи можна наносити сироватку RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner на нижні вії?

Ми дотримуємось дуже високих стандартів безпеки, тому, хоча формула безпечна для використання на нижніх віях, ми не рекомендуємо цього, оскільки аплікатор розроблений спеціально для використання на верхніх віях.

ПИТАННЯ ПРО AQUABLUR™

В чому полягає ефект гелю AQUABLUR™?

Багатоцільовий невагомий гель для очей зволожує тендітну область очей, заспокоює та вирівнює шкіру, приховує недоліки. Містить високоефективні інгредієнти, котрі відновлюють рівень вологи в шкірі, захищають від екологічного стресу, створюють бездоганну шовковисту основу для нанесення макіяжу.

Чим гель-праймер AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer відрізняється від інших силіконових праймерів?

Основа AQUABLUR ™ – це поєднання силікону та води, а силікон – лише один із інгредієнтів, який створює бажану гладеньку поверхню. Саме унікальне поєднання інгредієнтів забезпечує переваги AQUABLUR ™ перед іншими аналогами. Інгредієнти в AQUABLUR ™ допомагають зволожувати та гідратувати шкіру. Шкіра розгладжується й набуває здорового сяйва, що, в свою чергу, візуально "розмиває" і мінімізує недосконалості. Цей продукт ефективно готує шкіру до нанесення макіяжу, на відміну від косметичних праймерів, які лише «заповнюють тріщини» великою кількістю силікону або світлорозсіювальними інгредієнтами.

Що забезпечує блюр-ефект від AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer?

Інгредієнти в AQUABLUR ™ допомагають зволожувати та гідратувати шкіру. Шкіра розгладжується й набуває здорового сяйва, що, в свою чергу, візуально "розмиває" і мінімізує недосконалості.

Чи замінить гель-праймер AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer мій противіковий крем довкола очей?

AQUABLUR™ бореться з першими ознаками старіння. Він маскує недоліки й розгладжує зморщечки. Для боротьби з більш глибокими лініями й зморшками, варто наносити AQUABLUR™ вранці й ваш антивіковий крем під очі на ніч.

Чи можна використовувати AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer, якщо в мене штучні вії?

Можна. Формула не містить олій і не зашкодить штучним віям.

Чи допоможе AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer подолати проблему отудлості під очима?

Так. Багато споживачів відзначають, що засіб чудово справляється з мішкуватими набряками й запаленням під очима.

Чому формула AQUABLUR™ Hydrating Eye Gel & Primer не рекомендується для більш серйозних ознак старіння?

Цільова аудиторія для формули AQUABLUR™ – це клієнти з першими ознаками старіння. Легка текстура й спеціальні інгредієнти призначені для гідратації та розгладжування найменших ліній, а не глибоких зморшок.