FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

FAQ

Не знайшли відповіді на своє питання?

Зв'яжіться з нами

Дякуємо за інтерес до продукції бренду RevitaLash® Cosmetics. Бренд був заснований у 2006 році, й відтоді його асортимент значно розширився, зокрема, з’явилися нові фантастичні продукти, як-от кондиціонер для брів RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner, гель для брів Hi-Def Brow Gel, міцелярна вода Micellar Water Lash Wash, туш-праймер Double-Ended Volume Set, гель-праймер AquaBlur®, олівець для брів Hi-Def Brow Pencil, олівець для очей Defining Liner Eyeliner, колекція продуктів для волосся і не тільки.

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Open

RevitaLash® Cosmetics – що це за бренд?

Бренд RevitaLash® Cosmetics заснований у 2006 році дипломованим спеціалістом, видатним офтальмологом Майклом Брінкенгоффом, який створив першу формулу кондиціонера для вій, щиро бажаючи допомогти коханій дружині повернути впевненість у своїй красі під час нелегкої боротьби з раком молочної залози. Бренд зародився з одного-єдиного кондиціонера для вій, який невдовзі став легендарним. Відтоді було створено цілий асортимент продукції, призначеної для відродження духу та природної краси всіх жінок. Ми були першими й продовжуємо бути лідерами в галузі догляду за віями та бровами. Крім того, ми єдиний бренд, очолюваний офтальмологом.

Як визначити термін придатності продукту?

Необхідно знайти на коробці спеціальний символьний код (на кшталт X20E13). Як його прочитати: Перший символ – Буква – Перша літера назви виробника. Другий і третій символи – Цифри – Дві останні цифри року виробництва. Четвертий символ – Буква – Порядковий номер місяця виготовлення (згідно з англійським алфавітом: A – Січень, B – Лютий, C – Березень, D – Квітень, E – Травень, F – Червень, G – Липень, H – Серпень, I – Вересень, J – Жовтень, K – Листопад, L – Грудень). П’ятий і шостий символи – Цифри – Дві цифри на позначення числа місяця виготовлення.Таким чином, код X20E13 означає, що продукт був виготовлений виробником Х, 13 травня 2020 року.

Продукція RevitaLash® Cosmetic є універсальною для чоловіків і жінок?

Так, всі наші продукти – це унісекс продукти.

Продукція RevitaLash® Cosmetics безпечна під час вагітності, грудного годування або проходження хіміотерапії?

Безпечність продукції була засвідчена й підтверджена численними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Було визначено, що RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner безпечний для шкіри та очей (в дослідженні приймали участь дорослі учасники). На основі наукової літератури та клінічного досвіду незалежний спеціаліст-офтальмолог зробив висновок, що RevitaLash® Advanced є безпечним для використання під час вагітності або годування груддю або під час хіміотерапії. Однак, якщо ви вагітні або перебуваєте на медикаментозному лікуванні та маєте занепокоєння щодо використання будь-якого продукту, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

На упаковці придбаного мною продукту зазначено "Виготовлено в Італії", а на сайті - "Виготовлено в США". Це не підробка?

На пакуванні продукції RevitaLash® Cosmetics можна побачити маркування про виробництво у США та виробництво в Італії. Виробничі потужності дійсно знаходяться у цих двох країнах, тож не сумнівайтеся в оригінальності косметики, якщо ви придбали її в авторизованих точках продажу (на нашому сайті revitalash.ua або в наших офіційних партнерів, перелік яких представлений у розділі "Партнери").

RevitaLash® Cosmetics тестує продукцію на тваринах?

Випробування безпечності продукції не передбачає проведення тестувань на тваринах. Вся продукція RevitaLash® Cosmetics, на 100%, не випробовується на тваринах.

Продукція бренду RevitaLash® Cosmetics містить парабени?

Ні, продукція бренду не містить парабенів.

Що буде, якщо я придбаю продукцію RevitaLash® Cosmetics на інших веб-сайтах?

Якщо товар придбано на будь-якому несанкціонованому веб-сайті чи у неавторизованого торгівельного посередника, ми не можемо підтвердити й гарантувати належний стан або справжність продукту.

ПИТАННЯ ПРО REVITALASH® ADVANCED і REVITABROW® ADVANCED

Open

Як працює кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner створений досвідченим офтальмологом. Його основне призначення – покращення здоров’я та зовнішнього вигляду вій. Ретельно розроблена формула містить наш запатентований комплекс BioPeptin Complex®, який кондиціонує й покращує стан і вигляд природних вій, надає їм вражаючого об’єму й густоти.

Як правильно наносити кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Один раз на день, вранці або ввечері, необхідно нанести кондиціонер на чисті сухі вії за 1-2 мм від лінії росту. Перед нанесенням додаткових засобів треба дочекатися повного висихання рідини. Для максимальної чистоти цільової зони, а також належної гідратації та комфорту, ми рекомендуємо використовувати нашу міцелярну воду Micellar Water Lash Wash перед застосуванням кондиціонера RevitaLash® Advanced.

Як часто слід застосовувати кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Наносити кондиціонер достатньо один раз на день, вранці або ввечері. Перед нанесенням додаткових засобів треба дочекатися повного висихання рідини.

А якщо я забуваю наносити кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Для досягнення найкращих результатів, ми рекомендуємо застосовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner щоденно, один раз на добу (вранці або ввечері). Регулярний режим застосування – ключ до успіху й оптимальних результатів.

Кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner надасть віям красивого вигину?

Багато користувачів зазначили, що після застосування кондиціонера RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner їхні вії стали більш підкрученими. Все це завдяки нашому запатентованому ефекту підкручування Curl Effect® – одному з прекрасних ефектів дії кондиціонера.

RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner змінить мій колір очей?

За умови застосування згідно інструкції, формула не потрапляє в очі й, відповідно, не має жодного фізіологічного впливу на очі, зокрема на їх колір (колір райдужної оболонки).

Коли стануть помітні результати застосування RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Кожен випадок індивідуальний. Багато користувачів відзначали покращення стану вій буквально негайно. Згідно з результатами незалежного споживацького дослідження, 98% користувачів помітили значне покращення вигляду вій через 6 тижнів.

Що буде, якщо припинити застосування RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Якщо припинити застосування кондиціонера RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, з часом вії поступово повернуться до початкового вигляду.

На скільки вистачає кондиціонера RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

За умови застосування згідно інструкції, тюбика об’ємом 3,5 мл формули вистачає приблизно на 6 місяців. Тюбика в об’ємі 2 мл вистачає приблизно на 3 місяці. Термін зберігання нерозкритого тюбика: 3 роки. Термін придатності після розгерметизації тюбика становить 1 рік.

Чи можна наносити кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner на нижні вії?

Ми дотримуємось дуже високих стандартів безпеки, тому, хоча формула безпечна для використання на нижніх віях, ми не рекомендуємо цього, оскільки аплікатор розроблений спеціально для використання на віях верхніх повік.

Формули RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner вважаються веганськими?

Так, обидві формули є веганськими (не містять компонентів тваринного походження).

Чоловіки можуть використовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Так, кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner покращує вигляд натуральних вій і у жінок, і в чоловіків.

Чи можна дітям застосовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Безпека RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner для шкіри і очей була підтверджена в численних випробуваннях, в яких брали участь лише повнолітні добровольці, старші 18 років. RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner не випробовувався на особах молодше 18 років, тому ми не рекомендуємо використовувати цей продукт неповнолітнім.

Продукти RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner містять олії?

Обидві формули не містять олій і масел.

Продукти RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner містять глютен?

Ні. Обидві формули не містять глютену.

Вказується, що RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner не містять глютену. Проте в складі обох формул є екстракт зародків пшениці (Triticum Vulgare). Як таке можливо?

Наразі не існує єдиного стандарту FDA для визначення того, чи є косметичний продукт «безглютеновим». Тому ми протестували RevitaLash® Advanced та RevitaBrow® Advanced відповідно до стандарту FDA, щоб визначити, чи є ці продукти «безглютеновими», і було виявлено, що кількість глютену в них значно нижча за поріг виявлення. Крім того, сам інгредієнт відповідає стандарту FDA щодо застосування глютену. Екстракт зародків пшениці – це жирна кислота, що міститься у дуже малих кількостях у малому зародку рослини пшениці. Під час процесу переробки для отримання екстракту зародків пшениці клейковинний білок може розщеплюватися, і, отже, після обробки речовина може вже не містити глютену.

Чи можна наносити туш після застосування RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner?

Безумовно. Єдине зауваження – слід обов’язково дочекатися повного висихання кондиціонера, перш ніж наносити туш.

Чи можна застосовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner після кератинової завивки вій?

Так, кондиціонер абсолютно безпечний. Проте ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з вашим майстром, а також зачекати дві доби після проведення процедури кератинової завивки, і вже потім застосовувати кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner.

Чи можна використовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, якщо в мене штучні або нарощені вії?

Так, RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner безпечний для штучних і нарощених вій. Формула також допоможе зберегти здоров’я та красу справжніх вій, і мінімізувати шкідливий вплив, характерний для тривалого носіння штучних чи нарощених вій.

Чи можна використовувати кондиціонери RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner, якщо в мене перманентний або напів-перманентний макіяж?

Так. Формули RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner не вплинуть на перманентний або напів-перманентний макіяж. Якщо процедура була проведена нещодавно, переконайтеся, що зона очей повністю відновилася після цього, і проконсультуйтеся з лікарем перед використанням продуктів.

Чи можна застосовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, якщо я ношу контактні лінзи?

Так. За умови застосування згідно інструкції, формула не потрапляє в очі й є безпечною для контактних лінз. Якщо кондиціонер випадково потрапив у очі, рекомендується витягти й ретельно промити лінзу, а також промити очі проточною водою.

Вії ростуть нерівномірно, деякі довші, інші короткі. Чому?

RevitaLash® Advanced – це не медикаментозний препарат і всі його компоненти – це косметичні інгредієнти, які слугують виключно в косметичних цілях. Кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner розроблений практикуючим лікарем-офтальмологом з метою зміцнити здоров'я і поліпшити зовнішній вигляд вій. Формула ретельно розроблена з впровадженням нашої запатентованої технології BioPeptin Complex®, яка кондиціонує і покращує зовнішній вигляд вій, надає їм розкішний об’єм. Продукт RevitaLash® Advanced створений офтальмологом і пройшов тестування в незалежних дослідницьких лабораторіях. Випробування підтвердили, що продукт безпечний і не викликає роздратування при дотриманні вказівок щодо застосування. У вій є природний цикл росту і випадання, при чому кожна вія в певний момент знаходиться на своєму етапі циклу, тобто цикли не протікають одночасно. Таким чином, вії не можуть завжди мати однакову довжину або випасти одночасно. Однак, як і для будь-якого косметичного продукту, у деяких людей можуть бути індивідуальні алергічні реакції на один або кілька інгредієнтів формули. Споживачам слід уважно читати інструкцію і дотримуватися всіх вказівок.

Кондиціонери RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner є взаємозамінними?

Ні, кондиціонер RevitaLash® Advanced розроблений спеціально для вій, а RevitaBrow® Advanced створений спеціально для брів. Формули не є ідентичними. Крім того, кожен засіб має спеціальний аплікатор, який забезпечує максимально точне нанесення в цільовій зоні.

В чому різниця між складами кондиціонерів RevitaLash Eyelash Conditioner і Revitabrow?

RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced – це косметичні продукти, розроблені для поліпшення здоров'я і зовнішнього вигляду вій і брів. Кожна з формул ретельно розроблена з впровадженням нашої запатентованої технології BioPeptin Complex®, яка кондиціонує і покращує зовнішній вигляд вій і брів, надає їм розкішний об’єм. RevitaLash® Advanced створений для застосування на віях, а RevitaBrow® Advanced створений для брів. Кожен продукт має спеціальний аплікатор, що забезпечує точне нанесення в цільовій зоні.

Чи можна застосовувати RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, якщо в мене чутлива шкіра?

Формула RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner ретельно розроблена офтальмологом і пройшла незалежні лабораторні випробування, які засвідчили її безпечність, гіпоалергенність і відсутніть реакції подразнення. Проте, як і з будь-якими іншими косметичними продуктами, в декого може бути індивідуальна чутливість або алергія на ті чи інші інгредієнти. Щоб мінімізувати ризик подразнення, необхідно наносити кондиціонер на чисті, сухі вії, за 1-2 мм від лінії росту, один раз на добу (вранці або ввечері). Зачекати до повного висихання перед нанесенням інших продуктів. Не наносити забагато, не наносити більше, ніж одну лінію.

Чи були якісь зміни в формулі RevitaLash® Eyelash Conditioner?

Ми презентували формулу RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner в червні 2011 й відтоді формула жодного разу не змінювалася.

Формула RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner містить якісь медикаментозні інгредієнти?

Ні, всі інгредієнти в складі RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner є косметичними інгредієнтами й слугують винятково в косметичних цілях.

Кондиціонери RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced містять гормони?

Ні, формули RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced не містять гормонів.

Чи є якась побічна дія від RevitaLash® Advanced?

Кондиціонер RevitaLash® Advanced був створений офтальмологом і пройшов незалежні лабораторні випробування, які засвідчили його безпечність, гіпоалергенність і відсутніть реакції подразнення за умови застосування згідно з інструкцією. Проте, як і з будь-якими іншими косметичними продуктами, в декого може бути індивідуальна чутливість або алергія на ті чи інші інгредієнти. Перед застосуванням продукту слід уважно прочитати інструкції на упаковці та ретельно їх дотримуватися.

Чи були якісь зміни в формулі RevitaBrow® Advanced?

Ні.

Чи можна застосовувати RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced, якщо в мене світлі або сиві вії й брови?

Так. Продукти RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner і RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner не впливають на природний колір волосків вій і брів. Якщо у вас є якісь сумніви, краще спершу проконсультуватися зі спеціалістом.

Коли стануть помітні результати застосування RevitaBrow® Advanced Eyelash Conditioner?

Кожен випадок індивідуальний. Багато користувачів відзначали покращення стану брів буквально негайно. Згідно з результатами незалежного споживацького дослідження, 96% користувачів помітили значне покращення вигляду брів через 8 тижнів. Для досягнення найкращих результатів необхідно дотримуватися інструкції по застосуванню.

Що буде, якщо припинити застосування RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner?

Якщо припинити застосування кондиціонера RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner, з часом брови поступово повернуться до початкового вигляду.

ПИТАННЯ ПРО DOUBLE-ENDED VOLUME SET

Open

Для кого призначений продукт Double-Ended Volume Set?

Double-Ended Volume Set – це ідеальний вибір для всіх, хто хоче мати розкішні, довгі, об’ємні вії. Праймер і туш допоможуть створити безліч образів – від максимально природного до яскраво-голівудського. Завдяки простоті в застосуванні цей продукт сподобається і професійним візажистам, і аматорам.

Чи можна наносити лише праймер Volumizing Primer?

Звісно. Праймер глибокого кольору «синій індиго» фантастичний сам собою, і також створює ефект густих і довгих вій.

Чи можна застосовувати Double-Ended Volume Set, якщо в мене нарощені вії?

Формули праймера й туші не містять олій, тому не повинні вплинути на клей для нарощених вій. Проте ми не надаємо гарантій, що нанесення й видалення праймера/туші ніяк не пошкодить нарощені вії.

На скільки вистачає Double-Ended Volume Set?

При застосовуванні згідно з інструкцією, двостороннього тюбика вистачає на 3 місяці.

Double-Ended Volume Set має водостійкі формули?

Формули Double-Ended Volume Set добре тримаються, але не водостійкі. Компанія RevitaLash® Cosmetics уникає водостійкої продукції, оскільки водостійкі формули важко видаляються, що створює ризик пошкодження та ослаблення вій.

Double-Ended Volume Set містить такі ж корисні для вій інгредієнти, як кондиціонер RevitaLash® Advanced?

Ні, насправді це дуже різні композиції, що мають різний склад, призначення й дію. Формули Double-Ended Volume Set мають кілька тих самих корисних компонентів, що й кондиціонер RevitaLash® Advanced (наприклад, пептиди й біотин), але не містить головного – комплексу BioPeptin Complex®.

ПИТАННЯ ПРО DEFINING LINER

Open

Як загострювати олівець?

Олівець автоматично загострюється при викручуванні, адже має вбудовану підстругачку.

Чи можна використовувати олівець для нижньої повіки?

Авжеж, олівець є універсальним.

Це водостійкий олівець?

Ні, олівець не водостійкий. Компанія RevitaLash® Cosmetics уникає водостійкої продукції, оскільки водостійкі формули важко видаляються, що створює ризик пошкодження та ослаблення вій та брів.

ПИТАННЯ ПРО HI-DEF BROW PENCIL

Open

Чому лише 3 відтінки в асортименті?

Кольори були спеціально обрані за критеріями універсальності та поєднуваності з якнайширшою палітрою кольорів волосся та шкіри, тож підібрати найкращий відтінок буде неважко. Незалежно від того, яке у вас волосся – темне чи світле, або ж який образ хочете створити – природний чи максимально виразний, кожен знайде свій ідеальний варіант і підкреслить свою індивідуальність.

Як обрати для себе найкращий відтінок?

Світло-коричневий – якщо у вас світле волосся (від білявого до світло-русявого) з теплим чи холодним напівтоном. Коричневий холодний – якщо у вас русяве або темне волосся з холодним/попелястим напівтоном. Коричневий теплий – якщо у вас русяве або темне волосся з теплим/золотистим напівтоном.

Як користуватися олівцем у парі з гелем Hi-Def Brow Gel?

Спершу нанесіть олівець Hi-Def Brow Pencil, потім зафіксуйте бажану форму за допомогою гелю Hi-Def Brow Gel.

ПИТАННЯ ПРО HI-DEF BROW GEL

Open

Гель Hi-Def Brow Gel треба застосовувати до чи після олівця для брів?

Гель можна застосовувати як самостійний засіб, або після нанесення олівця для посилення виразності й закріплення образу.

Гель Hi-Def Brow Gel водостійкий?

Ні, він не водостійкий, але відмінно тримається. Компанія RevitaLash® Cosmetics уникає водостійкої продукції, оскільки водостійкі формули важко видаляються, що створює ризик пошкодження та ослаблення вій та брів.

А гель Hi-Def Brow Gel корисний для брів?

Авжеж! Формула містить пептиди й вівсяний бета-глюкан для зміцнення й кондиціонування брів. Ідеально поєднується з RevitaBrow® Advanced.

Формула прозорого гелю Hi-Def Brow Gel має такий самий склад, як і кольорові формули?

Hi-Def Brow Gel у прозорому форматі має дещо інший склад формули, ніж кольорові гелі. В прозорій формулі немає барвників. Решта компонентів ідентичні. Зокрема, всі три формули містять пептиди й вівсяний бета-глюкан, які зміцнюють і кондиціонуюють брови.

ПИТАННЯ ПРО MICELLAR WATER LASH WASH

Open

Чи можна поєднувати Micellar Water Lash Wash із засобами для умивання?

Так, ми рекомендуємо спершу очистити обличчя за допомогою вашого засобу для вмивання, а потім видалити будь-які залишки бруду й жиру за допомогою Micellar Water Lash Wash.

Чи підходить цей засіб для видалення водостійкого макіяжу?

Компанія RevitaLash® Cosmetics уникає водостійкої продукції, оскільки водостійкі формули важко видаляються, що створює ризик пошкодження та ослаблення вій та брів. Формула Micellar Water Lash Wash не призначена для видалення водостійкого макіяжу.

Чи можна використовувати міцелярну воду Micellar Water Lash Wash для штучних вій?

Так! Формула не містить олій, тож нею можна очищувати штучні вії. Ми рекомендуємо нанести спрей безпосередньо на заплющене око, злегка помасажувати вздовж вій, брів та повік і обережно протерти насухо.

ПИТАННЯ ПРО AQUABLUR

Open

Aquablur® Hydrating Eye Gel & Primer – що це?

Aquablur® – це простий, ніжний та ефективний гідратуючий гель для очей, призначений для зволоження, захисту, вирівнювання та омолодження області очей, в тому числі вій, брів і шкіри повік. Формула насичена антиоксидантами й вітамінами, проте не містить олій.

В чому полягає ефект Aquablur®?

Багатоцільовий невагомий гель для очей зволожує тендітну область очей, заспокоює та вирівнює шкіру, приховує недоліки. Містить високоефективні інгредієнти, котрі відновлюють рівень вологи в шкірі, захищають від екологічного стресу, створюють бездоганну шовковисту основу для нанесення макіяжу.

Чи можна наносити Aquablur® на все обличчя?

Формула Aquablur® створена спеціально для області очей, яка включає вії, брови й повіки. Формула не проходила випробування застосування для всього обличчя. Проте багато користувачів повідомляють, що їм подобається наносити продукт на все обличчя.

Які основні показання щодо застосування Aquablur®?

Перші ознаки старіння, тьмяні й сухі вії/брови/шкіра, помітні недоліки текстури шкіри в області очей.

В чому полягає захисна дія Aquablur®?

Aquablur® має водночас профілактичну й коригуючу дію, зокрема, антиоксиданти забезпечують потужний захист шкіри в області очей.

Чим Aquablur® відрізняється від інших силіконових праймерів?

Основа Aquablur® – це поєднання силікону та води, а силікон – лише один із інгредієнтів, який створює бажану гладеньку поверхню. Саме унікальне поєднання інгредієнтів забезпечує переваги Aquablur® перед іншими аналогами. Інгредієнти в Aquablur® допомагають зволожувати та гідратувати шкіру. Шкіра розгладжується й набуває здорового сяйва, що, в свою чергу, візуально «розмиває» і мінімізує недосконалості. Цей продукт ефективно готує шкіру до нанесення макіяжу, на відміну від косметичних праймерів, які лише «заповнюють тріщини» великою кількістю силікону або світлорозсіювальними інгредієнтами.

Чим забезпечений блюр-ефект від Aquablur®?

Інгредієнти в Aquablur® допомагають зволожувати та гідратувати шкіру. Шкіра розгладжується й набуває здорового сяйва, що, в свою чергу, візуально «розмиває» і мінімізує недосконалості.

Aquablur® Hydrating Eye Gel & Primer замінить мій антивіковий крем навколо очей?

Aquablur® бореться з першими ознаками старіння. Він маскує недоліки й розгладжує зморщечки. Для боротьби з більш глибокими лініями й зморшками, варто наносити Aquablur® вранці й ваш антивіковий крем під очі на ніч.

Як правильно наносити Aquablur® Hydrating Eye Gel & Primer?

Застосовувати двічі на день – вранці й ввечері. Набрати пів-дози гель й рівномірно нанести на область очей (в тому числі вії, брови, повіки, нижні контури ока). Увага, очі мають бути заплющені. Після повного поглинання продукту можна наносити інші засоби догляду й макіяжу.

Aquablur® містить парабени, фталати, ароматизатори, глютен, продукти тваринного походження?

Ні, Aquablur® не містить парабенів, фталатів, ароматизаторів, глютену, і є веганським продуктом.

Чи можна використовувати Aquablur®, якщо в мене штучні вії?

Можна. Формула не містить олій і не зашкодить штучним віям.

Aquablur® допоможе впоратися з проблемою одутлості під очима?

Так. Багато користувачів відзначають, що засіб чудово справляється з мішкуватими набряками й запаленням під очима.

Чоловікам можна застосовувати Aquablur® Hydrating Eye Gel & Primer?

Так, це унісекс-продукт.

Які ключові інгредієнти в складі Aquablur®?

Серед численних ефективних і корисних інгредієнтів у складі Aquablur®, ключовими є гіалуронова кислота, екстракт комбучі й бурих водоростей.

Чи можна використовувати Aquablur® для чутливої шкіри?

Aquablur® – гіпоалергенний продукт на основі дбайливих інгредієнтів, тому він чудово підходить для власників чутливої шкіри.

Чому Aquablur® не призначений для вирішення серйозних ознак старіння?

Цільова аудиторія для формули Aquablur® – це клієнти з першими ознаками старіння. Легка текстура й спеціальні інгредієнти призначені для гідратації та розгладжування найменших ліній, а не глибоких зморшок.

ПИТАННЯ ПРО PRECISION TWEEZERS

Open

Чи можна стерилізувати пінцет?

Так! Рекомендована процедура обробки: протерти пінцет ватою, змоченою в спирті; ретельно промити проточною водою й ретельно висушити.

У нашому салоні застосовується Barbicide®. Чи можна використовувати його для стерилізації цього пінцета?

Так.

Що покриває гарантія на пінцет?

Гарантія охоплює будь-які дефекти матеріалів або готового виробу пінцета RevitaLash Cosmetics Precision Tweezers. Гарантія дійсна протягом двох років після дати придбання. RevitaLash Cosmetics надає пінцет на заміну за 50% вартості, а також покриває витрати на повернення й доставку. Для гарантійного обміну товару необхідно надати підтверждення покупки.

Де виготовлений пінцет?

Пінцети виготовляються в Італії.

ПИТАННЯ ПРО SIGNATURE EYELASH CURLER

Open

Коли потрібна заміна подушечки?

Залежно від частоти використання інструмента. Загалом замінити подушечку на нову необхідно, коли стануть помітні ознаки зношування. В середньому це 3-5 місяців.

Щипці для завивки необхідно застосовувати до чи після нанесення туші?

Застосовувати щипці для завивки необхідно виключно ДО нанесення туші для вій. Застосування щипців після нанесення туші може серйозно пошкодити вії.

Якщо кондиціонер RevitaLash® Advanced має запатентований ефект підкручування Curl Effect, навіщо мені щипці для завивки вій?

Багато користувачів відзначили, що після використання кондиціонера RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner їхні вії стали більш підкрученими. Якщо ви бажаєте мати ще більш закручені вії, ми рекомендуємо використовувати традиційний інструмент – наші щипці.

ПИТАННЯ ПРО VOLUME ENHANCING FOAM

Open

Як діє пінка Volume Enhancing Foam?

Volume Enhancing Foam застосовує силу науки RevitaLash для догляду за волоссям. Унікальне поєднання інгредієнтів під назвою BioPeptin Complex – це наша авторська формула, що містить ліпіди, пептиди, біотин і пантенол. Біотин, також відомий як вітамін В7, сприяє росту здорового волосся, оскільки він забезпечує необхідні для зміцнення волосся інгредієнти. Пантенол, він же вітамін В5, пом’якшує та посилює волосся. Насичена суміш вітамінів групи В, а також пептидів і антиоксидантів, інтенсивно зміцнює волосся, бореться з ламкістю й пошкодженнями. В результаті волосся стає більш сильним і здоровим. Також пінка Volume Enhancing Foam підвищує еластичність волосся й кондиціонує шкіру голови.

Чим цей продукт відрізняється від аналогів, представлених на ринку?

Перш за все, ця формула розроблена лікарем і є результатом багаторічної праці та експертних розробок. Пінка Volume Enhancing Foam представлена саме в асортименті бренду RevitaLash Cosmetics – широковідомого й визнаного в усьому світі. Покупці добре знають, що RevitaLash – це синонім до найкращих результатів. Відповідно, споживачам легко поєднати ефективність лінії для волосся зі спадком колекції для вій та брів. Отже, прийняти правильне рішення буде дуже легко!

Для кого призначена пінка Volume Enhancing Foam?

Пінка призначена для жінок і чоловіків, яких непокоїть тонке, рідке, тьмяне волосся.

Чи можна застосовувати Volume Enhancing Foam та інші засоби догляду за волоссям?

Безперечно. Формула Volume Enhancing Foam чудово працює і сама по собі, і в поєднанні з RevitaLash® Cosmetics Thickening Shampoo і Thickening Conditioner. Також після пінки можна застосовувати інші улюблені продукти для стайлінгу волосся.

Volume Enhancing Foam містить сульфати чи агресивні миючі речовини?

Ні. Формула дуже дбайлива й не містить сульфатів та агресивних миючих речовин.

Volume Enhancing Foam є веганським продуктом? Формула тестується на тваринах?

Формула є веганською й не тестується на тваринах.

А якщо в мене фарбоване волосся?

Пінка Volume Enhancing Foam абсолютно безпечна для фарбованого волосся.

Пінка Volume Enhancing Foam обтяжує волосся?

Ні, формула легка й невагома, вона надає сяйва й об’єму, не обтяжуючи волосся. Пінку можна наносити як на сухе, так і на вологе волосся, після чого зробити бажану зачіску.

У мене нормальне волосся, не тонке й не рідке. Чи можна просто застосовувати пінку для додаткового об’єму?

Авжеж. RevitaLash® Cosmetics Volume Enhancing Foam чудово доповнить будь-який режим догляду й укладки волосся.

На скільки вистачає пінки Volume Enhancing Foam?

При застосуванні згідно з інструкцією – приблизно на 3,5 місяці.

Коли стануть помітні результати застосування?

Індивідуальні результати можуть відрізнятися, проте більшість користувачів помічають ефект буквально негайно. В незалежному 8-тижневому споживацькому дослідженні, 94% учасників заявили, що їхнє волосся стало більш здоровим і пишним.

ПИТАННЯ ПРО THICKENING SHAMPOO і THICKENING CONDITIONER

Open

Шампунь і кондиціонер такі ж ефективні для волосся, як RevitaLash® Advanced для вій?

Шампунь і кондиціонер – це насичені фітоформули з терапевтичними інгредієнтами, зокрема, до їх складу входять протеїни льону, екстракт листя мушмули японської, женьшеню, олія жожоба. Ці компоненти зміцнюють кутикулу волосся, збільшують товщину волосяного стержня. У шампуні й кондиціонері немає нашого фірмового комплексу BioPeptin Complex®, який є в складі пінки Volume Enhancing Foam, проте вони були спеціально розроблені для застосування разом із пінкою. Волосся стане густішим, виглядатиме об’ємним, здоровим і слухняним.

Шампунь і кондиціонер допоможуть зупинити випадіння волосся?

Шампунь і кондиціонер розроблені для використання разом із пінкою Volume Enhancing Foam. Спеціально підібрані інгредієнти покращують здоров’я шкіри голови, зміцнюють волосся й захищають від екологічного стресу, помітно збільшують товщину волосяного стержня. Волосся стає густішим, виглядає об’ємним, здоровим і слухняним.

Що змінилося в оновленій колекції для волосся?

Ми дійсно оновили всю колекцію для волосся, зокрема, усунули зі складу всі зайві інгредієнти, в тому числі барвники, тому тепер всі продукти колекції мають кришталево-прозорий колір. Крім того, відтепер шампунь, кондиціонер і пінка мають однаковий легкий свіжий аромат. Шампунь і пінка при застосуванні подарують відчуття свіжості й заряду енергії. А ще всі формули відтепер є веганськими.

Чи містяться в шампуні й кондиціонері сульфатні миючі засоби?

Ні, шампунь і кондиціонер не містять сульфатів, сульфатних миючих речовин, парабенів і фталатів.