FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.
Підробна продукціяОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК І НЕАВТОРИЗОВАНИХ РЕСУРСІВ ПРОДАЖУ

  • Ми в компанії Athena Cosmetics прагнемо припинити продаж контрафактної, підробленої продукції під маркою RevitaLash® на "чорному ринку". Нашими першочерговими завданнями є, завжди були і залишатимуться безпека клієнтів та дотримання нормативних вимог. Ми усвідомлюємо, що безпека та задоволеність клієнтів є фундаментальними як для вашого особистого досвіду й вражень від продукції, так і для постійного успіху нашої компанії. Відповідно, ми дуже серйозно ставимося до питання продажу підробної продукції, тому будемо й надалі вживати всіх необхідних заходів для захисту бренду та досвіду споживачів у всьому світі.

БУДЬТЕ ОБАЧНИМИ ТА УВАЖНИМИ

  • Як світовий лідер в нашій категорії та бренд зі зростаючою популярністю й попитом, ми знаємо про постійну проблему несанкціонованих веб-сайтів, які продають продукти, зовні оформлені, як продукція RevitaLash® Cosmetics. У сучасну епоху Інтернету аферистам дедалі легше підроблювати упаковку (коробки та тюбики), товар та наші логотипи, з метою ошукати довірливих споживачів. Ми особисто бачили підроблені товари, які виглядають дуже-дуже переконливо. Як виявилося, багато товарів, що продаються на "чорних" веб-сайтах, зовсім не є нашими засобами, крім того, надходять пошкодженими, після закінчення терміну придатності (або ж він не вказаний взагалі), на них відсутні наші контрольні номери, воны містять неправильні написи тощо . Ці продукти можуть бути підробленими, а тому неякісними і навіть небезпечними. Тому ми радимо вам бути максимально скрупульозними й допитливими під час вибору товару. Купуйте продукцію RevitaLash® Cosmetics лише в офіційних авторизованих торговельних посередників RevitaLash®. Це стане запорукою вашої безпеки та допоможе захистити ваші інвестиції. Список авторизованих партнерів можна знайти тут.

  • Сайти-аукціони, такі як eBay, Alibaba та Aliexpress, не можуть гарантувати справжність продуктів, які вони продають, і ми не можемо автентифікувати товари, куплені таким чином. Для вашої зручності тут можна знайти глобальний перелік НЕАВТОРИЗОВАНИХ сайтів, справжність яких ми не можемо ні підтвердити, ні відстоювати. Зверніть увагу, що цей список не є вичерпним, і ми регулярно оновлюємо його.

ЩО Ж РОБИТИ?

  • Єдиний спосіб забезпечити безпеку свого продукту та уникнути придбання підроблених або непридатних товарів в Інтернеті – це здійснювати покупки виключно на оригінальному або авторизованих сайтах-партнерах. Звертаємо вашу увагу: хоча ми старанно переслідуємо і послідовно закриваємо веб-сайти, що продають підроблені або неякісні товари, продавці рідко використовують свої справжні імена та часто змінюють назви своїх сайтів та URL-адреси, щоб вийти на ринок під іншим виглядом, намагаючись швидко отримати неправомірну вигоду від ваших покупок.

Є ПІДОЗРА, ЩО ПРИДБАНИЙ ПРОДУКТ – ПІДРОБКА?

  • Будьте пильні, купуючи нашу продукцію в Інтернеті. Якщо ви купуєте товар, схожий на продукт RevitaLash® Cosmetics, який був підроблений або не має оригінальної упаковки, будь ласка, зв'яжіться з нами та поділіться деталями своєї покупки, щоб ми могли передати цю інформацію в компетентні органи. Таким чином, ви можете допомогти нам боротися з підробкою товарів та веб-сайтів на благо всіх споживачів.
Real_VS_Fake_-_SS_480x480.jpg

ОРИГІНАЛ ЧИ ПІДРОБКА? ЗМОЖЕТЕ ВІДРІЗНИТИ?

Нижче наведено кілька порад про те, як придбати автентичні косметичні продукти RevitaLash:

  • Купувати безпосередньо на нашому сайті.
  • Купувати лише у авторизованих торгових посередників.
  • Ціна товару аж занадто приємна? Швидше за все, це підробка.
  • Продукція RevitaLash Advanced ретельно перевірена на предмет безпеки і розроблена для використання в зоні очей. Підроблені продукти можуть викликати побічні реакції.
  • Думаєте, що ваш товар може бути підробленим? Зверніться до нашої служби підтримки.