FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ – ФАНТАСТИЧНІ ВІЇ!

02 Грудня 2020

ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ – ФАНТАСТИЧНІ ВІЇ! - 1 - revitalash

Ще з часів Клеопатри всі без винятку жінки прагнуть мати красиві об’ємні вії.

Незалежно від того, чи наносите ви туш щодня, чи віддаєте перевагу природному вигляду, однозначно всі погодяться, що густі, розкішні вії забезпечують нам відчуття власної жіночності, впевненості в собі й привабливості. Ще з часів Клеопатри всі без винятку жінки прагнуть мати красиві об’ємні вії. І якщо ви читаєте цей блог, ви теж напевно одна з них. У цій статті ми поговоримо про оптимальний режим догляду за віями, поділимося корисними порадами й підкажемо, які продукти нададуть вашому погляду спокусливості цариці.

1. ЗАВЖДИ МАКСИМАЛЬНО РЕТЕЛЬНО ЗНІМАЙТЕ МАКІЯЖ


Перейдемо одразу до суті: спати в макіяжі, зокрема, з тушшю для вій, надзвичайно шкідливо для здоров’я вій, очей та повік. Така недбалість призводить до ламкості, подразнення, запалення й навіть інфекцій! Для ефективного видалення макіяжу ми рекомендуємо використовувати міцелярну воду. Міцелярна вода складається з мікроскопічних сфер під назвою міцели в розчині м’якої води. Міцели діють, немов магніт: вони захоплюють й тягнуть за собою часточки бруду, макіяжу, жиру. Міцели легко видаляють макіяж, шкірне сало, олію та бруд. Після міцелярної води шкіра й вії бездоганно чисті й зволожені. Чисті вії = щасливі вії!

967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ

2. СИРОВАТКА ДЛЯ ВІЙ – НЕЗАМІННИЙ ЕТАП ЩОДЕННОГО ДОГЛЯДУ


Макіяж, гормони, агресивні фактори екології – все це впливає на стан і вигляд вій. Внаслідок дії негативних чинників вії стають слабкі, крихкі, ламкі, схильні до випадіння. Сироватки для вій призначені для зміцнення й захисту вій. Щоденне застосування якісної сироватки для вій забезпечує належне живлення й захист вій. Так вії стануть міцними, здоровими й красивими – як і ви.

e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ

3. КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ ТЕЖ МАЄ ЗНАЧЕННЯ


Напевно, ви вважаєте, що креми для шкіри навколо очей та засоби догляду за віями – це дві зовсім різні категорії. Подумайте-но ще раз! Адже ми створили геніальний багатозадачний гель-праймер для шкіри навколо очей. Він корисний не лише для періорбітальних контурів і повік, але й для ваших вій і брів! Цей гель ідеально підходить для ранкового або вечірнього використання, він зволожує, наповнює та заспокоює область очей, одночасно додаючи сили віям та бровам (важливо: спочатку нанесіть сироватку для вій!). Бачите, ідеальний крем для шкіри очей все-таки існує.

Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png
ПРИДБАТИ


4. ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ДБАТИ, НЕ ЛИШЕ ФАРБУВАТИ


Якщо ви хочете мати розкішні виразні вії, ви точно використовуєте туш для вій. На жаль, у складі більшості тушей недостатньо живильних і зволожувальних інгредієнтів; гірше того, вони можуть пересушувати вії. Ви вже знаєте, що ми любимо багатозадачні продукти, тому вас не повинно дивувати, що ми створили туш для вій, яка не тільки збільшує об’єм та довжину вій, але й зволожує, покращує блиск та кондиціонує їх! Ваші вії не лише будуть виглядати довгими, пишними та казковими, але також вони будуть міцними, гнучкими та кондиціонованими. І як її не любити, цю туш?

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ

ІНШІ ПОРАДИ ДЛЯ КРАСИВИХ ВІЙ:

  • Під час умивання й видалення макіяжу постарайтеся діяти ніжно й дбайливо, не смикайте й не тягніть вії.
  • Водостійкий макіяж важко знімати, а ще він пересушує шкіру й волосинки. Водостійка туш – одна з причин випадіння вій. Ми рекомендуємо утриматися від щоденного застосування водостійкої косметики.
  • Якщо ви використовуєте щипці для завивки вій, не забувайте регулярно змінювати подушечки.
  • Регулярно купуйте нову туш. Стара туш – розплідник бактерій, які викликають подразнення. Плюс, з часом туш висихає, що не може не позначатися на кінцевому результаті застосування.
  • Штучні, накладні або нарощені вії – це, звісно, красиво, але також дуже шкодить здоров’ю вій. Якщо ви носите штучні вії, обов’язково подбайте про додаткове живлення й підтримку природного стану вій – у цьому вам допоможе хороша сироватка для вій.
Хочете мати розкішні вії? Обирайте продукти, які точно сподобаються вашим віям.

Також у новинах

ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ – ФАНТАСТИЧНІ ВІЇ! - 6 - revitalash

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ НА ОЧІ

22 Жовтня 2021

На що ми найперше звертаємо увагу при знайомстві? Очі притягують, як магніт. А виразний погляд 一 це потужна сила!

Детальніше
ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ – ФАНТАСТИЧНІ ВІЇ! - 7 - revitalash

Програма Pink Program 2021

18 Жовтня 2021

RevitaLash® Cosmetics продовжує щорічні благодійні ініціативи, спрямовані на боротьбу з раком молочної залози.

Детальніше
ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ – ФАНТАСТИЧНІ ВІЇ! - 8 - revitalash

ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ЩО НАМ (НЕ) ВІДОМО?

13 Жовтня 2021

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Детальніше

Возврат к списку