FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Як видаляти водостійку туш

20 Липня 2022

Як видаляти водостійку туш - 1 - revitalash

Іноді обійтися без водостійкої туші просто неможливо. Але як потім правильно видалити її, без ризику й плачевних наслідків?

Важко заперечити, що водостійка туш часто є просто незамінним рішенням, тому заслужено завоювала своє місце в наших косметичках. Дійсно, нікому не хочеться перейматися через брудні темні патьоки: що на весіллі, що на пляжі, що в за будь-яких інших обставин. Водночас багато хто уникає використання водостійкої туші, та й ми як бренд рекомендуємо відмовитися від водостійких формул. В чому ж причина? Річ у тім, що видання водостійкої туші 一 процес непростий, а подекуди ще й може призвести до пошкодження вій та шкіри! На щастя, ми знайшли кілька реально геніальних трюків, які полегшать видалення водостійкої туші.


Крок 1: спершу нанести шар неводостійкої формули

Це рішення настільки елементарне, що ви зараз теж напевно здивувалися, як не додумалися до цього самі! Отож, спочатку нанесіть шар неводостійкого праймера або туші, наприклад, нашу унікальну Double-Ended Volume Set, а потім 一 водостійкої. Завдяки цьому вії будуть надійно захищені від сліз, води, поту й інших рідин; водночас наприкінці дня ви з легкістю знімете макіяж! Геніально ж?! Ми теж так вважаємо!

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ ПРАЙМЕР-І-ТУШКрок 2: Олійне очищення

Коли будете готові зняти макіяж, для початку використайте очищувальний продукт на олійній основі. Неодмінно оберіть високоякісний і безпечний для очей продукт. Як правило, ми наполегливо рекомендуємо уникати олійних формул, оскільки вони можуть знизити ефективність наших ключових продуктів догляду: кондиціонера для вій RevitaLash® Advanced і кондиціонера для брів RevitaBrow® Advanced. Проте коли вже йдеться про виняткові життєві події, які вимагають застосування водостійкої туші, ми теж готові зробити один виняток 一 заради належного видалення тієї ж водостійкої туші. Отож, змочіть шкіру обличчя й нанесіть олійний засіб на вкриті тушшю вії, але так, щоб ці речовини не потрапляли в очі. Зачекайте, доки олія розщепить часточки макіяжу, потім ретельно, але дбайливо протріть зону навколо очей ватним диском чи подушечкою для демакіяжу. Всі рухи мають повторювати напрямок росту вій (і брів)! Ніколи не тріть у протилежному напрямку! Повторіть увесь процес ще раз, до повного видалення макіяжу. Наостанок сполосніть обличчя проточною водою.

e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ВІЙ


bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

ПРИДБАТИ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ БРІВ

 


Крок 3: Міцелярна водичка

Навіть після подвійного олійного очищення деякі часточки туші можуть вперто триматися за вії. І тут на сцену виходить наступна героїня 一 міцелярна вода. Міцелярна вода 一 це продукт, який повинен точно бути на кожній поличці, навіть незалежно від того, чи використовуєте ви водостійку туш. Ми рекомендуємо обрати нашу формулу Micellar Water Lash Wash. Просочіть нею ватний диск і притисніть до заплющеного ока на 10-15 секунд, а потім ніжно протріть. За потреби повторіть ритуал до повного видалення макіяжу.

Важливо: міцелярна вода також видаляє залишки олій, які могли зостатися після першого етапу очищення.

967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ МІЦЕЛЯРНУ ВОДУ


Ось і все! Завдяки цим простим, але воістину геніальним рішенням ви зможете видалити будь-яку водостійку туш без зайвого стресу та пошкоджень. Проте ми все ж нагадуємо: краще уникати застосування водостійкої туші. Принаймні, використовувати її не щодня, а лише за виняткових обставин. Вії заслуговують на особливу любов і піклування, потребують особливої ніжності. А що легше видаляється туш, то щасливішими будуть вії.

Завітайте в наш онлайн-магазин, щоб придбати світові бестселери для догляду за віями та бровами.

Також у новинах

Як видаляти водостійку туш - 6 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Як видаляти водостійку туш - 7 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Як видаляти водостійку туш - 8 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку