FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Як посилити об'єм волосся

14 Вересня 2022

Як посилити об'єм волосся - 1 - revitalash

Сьогодні розповідаємо про найкращі продукти для природного відновлення пишності рідкого й тонкого волосся.

Одного прекрасного ранку ви дивитеся в дзеркало й побачене раптом приголомшує вас... Знайоме відчуття? Порідіння, витончення волосся завжди застає зненацька, еге ж? Адже колись, шоковано пригадуєте ви, волосся було густим, пишним, об'ємним – і негадано-неждано все змінилося на гірше!

Проте не впадайте у відчай, не все втрачено! На щастя, в 21 столітті галузь догляду за волоссям має достатньо засобів для вирішення проблеми порідіння й втрати об'єму. На допомогу прийдуть сучасні високоефективні формули!


Найкращі продукти для природного відновлення об'єму волосся

Враховуючи успіх наших кондиціонерів для вій та брів, ми подумали: а чому б не застосувати ту саму унікальну й потужну технологію BioPeptin Complex® для ревіталізації тонкого, ослабленого волосся? В результаті народилася формула Volume Enhancing Foam – пінка для посилення природного об'єму волосся, додає сяйва й густоти, підвищує еластичність волосків і запобігає ламкості. За результатами 4-тижневого споживацького дослідження за участі 33 жінок і чоловіків, 97% учасників відзначили, що волосся стає більш об'ємним і пишним на дотик та на вигляд; 94% учасників помітили, що їхнє рідке волосся стало більш здоровим, наповненим, підживленим і густішим.

При синергетичному застосуванні нашої колекції для волосся, що складається з трьох продуктів, відбувається ще більше вражаюче перевтілення. Отож, ми рекомендуємо такий комплексний режим догляду:

1. Мити волосся шампунем Thickening Shampoo – це унікальна формула, сповнена потужними інгредієнтами, дія котрих спрямована на оздоровлення шкіри голови та зміцнення волосся.

2. Після миття волосся застосовувати кондиціонер Thickening Conditioner – насичена формула живить шкіру голови та кутикулу волосся, зміцнює та потовщує волосяний стрижень.

3. Щодня наносити (і не змивати!) пінку Volume Enhancing Foam – один раз на день, на чисте сухе волосся, й легкими масажними рухами втерти в корені волосся та шкіру голови.

Вже скоро ви помітите приємні зміни й щоразу з дедалі більшим задоволенням будете зупинятися біля дзеркала.


Повсякденні поради для збереження об'єму волосся

Розпочинаючи новий режим догляду за волоссям, не забувайте й про елементарні дії, що допоможуть зберегти пишність та візуально додадуть об'єму.

1. Ніяких тугих зачісок! Звісно, затягнути волосся в вузол – це швидко й легко. Проте всім звичний тугий хвіст може бути значно небезпечнішим, ніж здається. Сильний натяг може призводити до ламкості волосин, пересушування шкіри голови й навіть руйнування волосяних фолікулів! Тож відмовтеся від хвостиків і вузликів щонайменше допоки відновите здоров'я шкіри голови та волосся.

2. Остерігайтеся хімічної обробки. Фарби на основі перекису й аміаку критично підвищують ламкість та вразливість волосся. Термічні кондиціонери й релаксери так само небезпечні: вони пошкоджують структуру волосини й значно посилюють порідіння.

3. Остудіть жар. Надміру високі температури – це, власне, головна причина пошкодження волосся. Дозвольте волоссю перепочити від теплової укладки та гарячого висушування. Для укладки застосовуйте нетермічні методи завивки, як-то заплетені на ніч коси або старі добрі бігуді.

4. Підберіть вдалу зачіску, наважтеся на нову стрижку. Зокрема, каскадні, багатошарові стрижки візуально додають пишності й об'єму. Градуйоване, асиметричне, класичне, подовжене, боб, подовжене – каре завжди в тренді й ви точно знайдете саме свій стиль.


Де знайти ідеальні продукти для догляду за волоссям? Ми вже знаємо відповідь: придбати нашу колекцію засобів для догляду за волоссям Volumizing Hair Collection. До неї входять вищезгадані шампунь Thickening Shampoo і кондиціонер Thickening Conditioner, а також унікальна пінка Volume Enhancing Foam

592tm9xq9t3jf6gtjass63mqiisz1b0i (1) (1).png

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ


Також у новинах

Як посилити об'єм волосся - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Як посилити об'єм волосся - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Як посилити об'єм волосся - 5 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку