FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Як обрати кондиціонер для вій?

06 Грудня 2022

Як обрати кондиціонер для вій? - 1 - revitalash

В асортименті бренду RevitaLash® відтепер аж два кондиціонери для вій. Питання: як обрати свій, ідеальний варіант?

Якщо у вас від природи красиві, густі, довгі вії, вважайте, що вам надзвичайно пощастило, бо таке щастя нарівні з виграшем у лотерею. Якщо ж природа не подарувала вам цей щасливий білет при народженні, не впадайте у відчай: сучасні технології й ціла наука догляду за віями RevitaLash® Cosmetics вже знає рішення. Завдяки нашим продуктам ви здобудете розкішні виразні вії, про які завжди мріяли.

Давно доведено: чим більший асортимент, тим важче зробити вибір. А коли йдеться про кондиціонер для вій, якими принципами керуєтесь ви? Проведіть власне дослідження формул різних брендів, адже вони дуже різняться за критеріями складу, якості інгредієнтів, вартості, ефективності, результатів і наявності/відсутності побічних ефектів.

Одна з головних вимог: бажано, щоб будь-який продукт, який ви використовуєте в зоні навколо очей, був рецензований і схвалений офтальмологами й дерматологами. А ще краще — щоб він був створений лікарем.

Отже, як дізнатися, чи варто спробувати той чи інший продукт? Можна запитати в друзів, почитати відгуки в інтернеті, або ж одразу перейти до практики й придбати пробну версію. А можна відкинути всі сумніви й спростити муки вибору: для цього обирайте бренд RevitaLash® Cosmetics, і ваші вії та очі будуть вам вдячні.


Дві формули. Як обрати свою?

Отож, наразі в асортименті бренду RevitaLash® Cosmetics є два кондиціонери для вій:

✔ Світовий бестселер: сироватка-кондиціонер RevitaLash® Advanced
✔ Новинка 2022 року: сироватка-кондиціонер для чутливих очей RevitaLash® Advanced Sensitive

Обидва кондиціонери для вій створені лікарем, пройшли клінічні й споживацькі випробування, абсолютно безпечні при носінні контактних лінз і штучних вій. Крім того, формули веганські, не тестуються на тваринах, не містять парабенів, олій, фталатів, ароматизаторів і глютену.

Проте вони мають значні відмінності в складі й, відповідно, показаннях до застосування. Нумо з'ясовувати подробиці.


RevitaLash® Advanced Sensitive: ідеальний вибір для чутливих очей

У вас чутливі очі? Часто виникає подразнення? Можливо, колись ви вже спробували якусь сироватку для вій, від якої виникло почервоніння, подразнення з усіма супутніми симптомами, що змусило вас припинити застосування продукту? Можливо, ви вже облишили всі зусилля й змирилися з думкою, що чутливість очей і розкішні натуральні вії — речі несумісні?

Поспішаємо повідомити вам приємну новину й повернути надію на здійснення мрії: ми створили кондиціонер-сироватку для вій RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner спеціально для чутливих очей.

RLA Sensitive23.jpg


Якщо ви вважаєте, що це просто розбавлена водою, менш концентрована версія класичного RevitaLash® Advanced, ви глибоко помиляєтеся. Цей кондиціонер для вій — це перша в світі формула, створена офтальмологом спеціально для чутливих очей. У ній втілилися всі наші знання й досвід, а ми знаємо про догляд за віями буквально все. Ключову роль відіграє особлива система доставки з витримкою в часі, наша технологія Revitasome® Technology. Саме вона забезпечує повільне, рівномірне надходження інгредієнтів у волоски вій.

Яка мета? Здорові, зволожені, міцні вії, менш схильні до ламкості, захищені від окисного стресу. І все це без подразнення! Якщо у вас чутливі очі, RevitaLash® Advanced Sensitive — ваш найкращий вибір.

Створена лікарем-офтальмологом, клінічно протестована формула безпечна при носінні контактних лінз, при носінні штучних вій, гіпоалергенна.

Незалежне 8-тижневе споживацьке дослідження за участі 161 добровольця показало дивовижні результати: 98% учасників помітили оздоровлення вій, 96% відзначили, що вії стали підживленими й міцнішими.

А як щодо чутливості очей? 97% учасників не мали почервоніння, 93% не мали подразнення. Зверніть увагу, що в цьому дослідженні 20% учасників зазначили в анкетах, що в минулому мали досвід чутливості або подразнення від інших кондиціонерів для вій.


RevitaLash® Advanced: всесвітній бестселер

Якщо у вас не спостерігається ознак чутливості очей, ваш найкращий вибір — класична формула RevitaLash® Advanced. Цей культовий кондиціонер перевернув уявлення про догляд за віями й заслужено залишається абсолютним бестселером у всьому світі. І на те, звісно, є вагомі причини.

56857654.jpg


Ця революційна формула продається в понад 70 країнах світу. Її настільки люблять і довіряють, що за одну хвилину в світі купують 2 тюбики RevitaLash® Advanced (простий математичний розрахунок на основі даних про кількість проданих одиниць RevitaLash® Advanced у 2021 році, поділену на кількість хвилин у році).

Попри величезну кількість недобросовісних виробників, які намагаються зімітувати чи скопіваюти нашу формулу, ще нікому не вдалося й ніколи не вдасться це зробити. Кондиціонер-сироватка для вій RevitaLash® Advanced був і залишається найдосконалішою формулою. Люди довіряють цьому продукту, бо він створений лікарем-офтальмологом і перевірений роками. Не можна не згадати про ключову технологію: наш науковий авторський комплекс BioPeptin Complex®, який забезпечує зміцнення, кондиціонування й покращення еластичності вій, а також їх захист від ламкості й пошкоджень. Із року в рік ця революційна формула допомагає жінкам (і чоловікам!) здобувати красиві й здорові натуральні вії.

Завітайте в наш онлайн-магазин, щоб придбати свій ідеальний кондиціонер для вій:

426345.jpg

В ОНЛАЙН-МАГАЗИНТакож у новинах

Як обрати кондиціонер для вій? - 5 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Як обрати кондиціонер для вій? - 6 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Як обрати кондиціонер для вій? - 7 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку