FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Цикл росту вій: все, що варто знати

29 Вересня 2022

Цикл росту вій: все, що варто знати - 1 - revitalash

Що таке життєвий цикл вії – цієї малесенької, але надзвичайно важливої й дорогоцінної для нас волосинки?

Суспільна одержимість густими пухнастими віями бере початок ще в Стародавньому Єгипті: існують докази, що заради виразного драматичного погляду жінки застосовували кольорові суміші, олії, мазі та різноманітні гребінці й щіточки. Перші спроби нарощування вій датуються XVIII століттям: задокументовано, що жінки приклеювали вії (як справжні, так і штучні) до лінії росту на повіках. На щастя, сьогодні існує безліч способів здобути вії, про які ви мрієте. Один із них – обрати сироватку для вій RevitaLash® Advanced, яка оздоровлює та зміцнює вії, надає їм драматичного об’єму й довжини, і підходить навіть для тих, хто носить штучні/нарощені вії. Звісно, вже традиційним є нанесення туші для вій – сьогодні це класика, буденність. І хоча після епохи Стародавнього Єгипту минули тисячоліття й косметичні процедури докорінно змінилися, наша людська фізіологія лишилася незмінною – зокрема, й цикл росту вій. Перш ніж вдаватися до недешевих процедур чи приписувати собі діагноз «‎Випадіння вій», важливо дізнатися й зрозуміти, що таке життєвий цикл вії – цієї малесенької, але такої важливої й цінної волосинки.

На кожному оці людини в середньому 150-200 вій на верхній повіці й 75-100 на нижній. Довжина, товщина, густота й колір вій – це індивідуальні, генетично обумовлені характеристики. Проте, незалежно від індивідуальних особливостей, у всіх вії мають певний життєвий цикл, який ділиться на три фази: анаген, катаген і телоген.


Анаген: фаза активного росту

У першій фазі циклу, що називається анаген, вії активно ростуть протягом 30-45 днів. Приблизно 40% ваших вій у будь-який момент часу перебувають у фазі анагену. Кожна вія росте до певної довжини, після чого ріст припиняється.


Катаген: проміжна фаза

Друга фаза циклу – катаген: вія досягла своєї максимальної довжини й перестала рости, а волосяний фолікул стискається й зменшується. Ця фаза триває 2-3 тижні. Якщо вія випаде під час катагену, нова не почне відростати, доки ця фаза не закінчиться.


Телоген: фаза спокою

Фаза відпочинку й випадіння – це телоген, який триває 3-4 місяці. В цей період у волосяному фолікулі починає рости нова волосинка, яка буквально виштовхує стару вію. Тому не варто перейматися через природний процес випадіння вій – старі вії випадають, щоб звільнити місце для нових! Оскільки кожнісінька вія перебуває в різній фазі життєвого циклу, абсолютно нормально, коли щодня випадає кілька вій. Зазвичай повна заміна вії триває 4-8 тижнів.

Щоб вії завжди мали здоровий і красивий вигляд, дотримуйтеся цих простих порад:

• Щодня ретельно видаляйте макіяж
• Уникайте застосування водостійкої туші
• Додайте до щоденного режиму догляду якісну сироватку для вій
• Не смикайте, не вищипуйте, не тріть вії

Готові здійснити свою мрію про розкішні вії? Обирайте наші найкращі засоби по догляду за віями:

e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ

Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png

ПРИДБАТИ

967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ


*Інформація запозичена з ресурсів NCBI і Lash Resource

Також у новинах

Цикл росту вій: все, що варто знати - 6 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Цикл росту вій: все, що варто знати - 7 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Цикл росту вій: все, що варто знати - 8 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку