FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Вії й брови: особливий догляд

08 Листопада 2022

Вії й брови: особливий догляд - 1 - revitalash

Якщо порівнювати догляд за волоссям та догляд за віями й бровами, можна провести логічні й корисні паралелі.

Як відомо, запорука красивого й здорового волосся 一 це регулярний догляд і щире піклування. Власне, це саме правило дії й для вій та брів, адже за своєю природою вони теж волоски. Вії й брови, як і волосся голови, так само потребують ретельного очищення, гідратації й живлення. До того ж, область очей має свої особливості, зокрема, більш тендітну шкіру, а волоски вій та брів мають власні характерні риси й цикли росту. Саме тому вії й брови заслуговують на найбільш якісний і дбайливий режим догляду.

Ми пропонуємо простий і зрозумілий план, що передбачає всього три етапи, проте гарантує вражаючий результат.


1. Очищення

Віям і бровам не потрібен шампунь (і взагалі, бажано, щоб шампунь навіть не наближався до зони очей), проте вії й брови слід очищувати щодня, без винятків. Ідеальний засобом для очищення вій, брів і всієї області очей стане міцелярна вода. Міцелярна формула видаляє забруднення, жири й макіяж, проте не пересушує волоски й шкіру.

6735454534.jpg


Ми рекомендуємо нашу Micellar Water Lash Wash 一 вона бездоганно очищує вії, брови й контур очей, проте не залишає слідів і, відповідно, не заважає поглинанню наступних продуктів догляду, зокрема, кондиціонерів для вій та брів.


2. Кондиціонування

Правильно підібраний кондиціонер для волосся здатний повернути життєздатність і здорове сяйво навіть найбільш сухому й виснаженому волоссю. А правильно підібраний кондиціонер для брів і вій здатний до невпізнаваності покращити стан і вигляд волосків вій та брів. Саме для цього й призначені наші бестселери: RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced.

56643ц4.jpg


Це створені лікарем-офтальмологом і відзначені численними нагородами формули, які глибоко живлять, гідратують вії й брови, відновлюють їхнє природне сяйво й еластичність, запобігають ламкості. Наносити їх треба лише один раз на день (вранці або ввечері, кому як зручніше), проте вже за кілька тижнів ви будете в захваті від результату.


3. Маска

Коли волосся потребує швидкої допомоги, ми використовуємо маску для волосся. А маска для вій та брів забезпечить інтенсивне живлення й відновлення волосків. Так, маска для вій та брів теж існує! Адже ми створили першу в своєму роді формулу Lash & Brow Masque, яка глибоко гідратує й живить сухі, тьмяні, виснажені, пошкоджені вії й брови, повертає їм шовковисту ніжність та виразність.

3546578654.jpg


Завдяки унікальній технології інкапсуляції маска буквально огортає кожну волосинку вій та брів і наповнює їх живильними й зволожувальними компонентами. Вже після першого застосування ви помітите, що вії й брови немов оживають. А при регулярному застосуванні 1-2 рази на тиждень рівень зволоженості та життєздатності вій та брів стабільно зростатиме. Ви будете бачити й відчувати реальний результат!


Дотримуйтеся цього простого режиму догляду, а вії й брови віддячать вам за турботу.

4546.jpg

В МАГАЗИН

Також у новинах

Вії й брови: особливий догляд - 6 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Вії й брови: особливий догляд - 7 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Вії й брови: особливий догляд - 8 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку