FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Вау-ефект маски Lash & Brow Masque

24 Жовтня 2022

Вау-ефект маски Lash & Brow Masque - 1 - revitalash

Всього одна маска Revitalash, яка зробить вії та брови ідеальними. Подаруйте собі ритуал догляду, який дає миттєвий результат!

Доглянуті вії та брови гарантовано додають як мінімум сто балів до краси та впевненості у собі. Ми вже неодноразово писали про легендарні сироватки RevitaLash Advanced і RevitaBrow Advanced, які допомагають досягти приголомшливих результатів, а сьогодні хочемо познайомити вас зі ще одним вау-засобом від бренду – маскою для вій та брів Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque.

imgonline-com-ua-Resize-DoFNw93EdVfPYd-min.png

В МАГАЗИН  


Для чого вона? Наші брови та вії регулярно страждають через надмірне укладання, інтенсивний щоденний макіяж, агресивний вплив навколишнього середовища, пошкодження, викликані деякими салонними процедурами, тощо. В результаті вони стають тонкими, тьмяними і ламкими, що помітно впливає на їхній зовнішній вигляд. Революційна формула Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque, яка була розроблена лікарями, усуває видимі та фізичні ознаки пошкоджених вій та брів, повертаючи їм силу та природну красу.

У той час як «зіркові» сироватки бренду призначені для кондиціонування вій та брів, маска робить акцент на миттєве зволоження та живлення. Рослинний комплекс Tri-Flora (суміш женьшеню, гледичії та білої кропиви) разом із вітаміном Е та біотином наповнюють вії і брови необхідними поживними речовинами, відновлюють та оздоровлюють їх, забезпечують глибоку гідратацію та надають волоскам сяйва. А унікальна технологія нанесення допомагає не залишити без уваги жоден волосок.

Як використовувати маску?

Для оптимального ефекту маску Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque слід використовувати двічі на тиждень, дотримуючись цієї інструкції:

1. Рівномірно нанесіть маску на чисті сухі вії та брови за допомогою аплікатора. Залиште на 15 хвилин або ж дочекайтесь, доки засіб висохне.
2. Змочуйте вії та брови теплою водою, поки засіб не почне відокремлюватися від них.
3. Обережно видаліть маску з вій та брів за допомогою гребінця на аплікаторі.
4. Після повного видалення засобу очистіть гребінець за допомогою антибактеріального мила та теплої води і дайте йому висохнути. Не проводьте дезінфекцію спиртом чи будь-яким іншим хімічним стерилізатором.

Які результати отримали ті, хто вже спробував маску?

Як і усі інші засоби Revitalash, маска Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque забезпечує помітний довготривалий ефект. За результатами 3-тижневого дослідження серед тих, хто використовував маску (учасниками стали 75 людей), засіб отримав такі відгуки:
● 91% опитуваних повідомили, що після використання Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque вії та брови стали більш зволоженими;
● 89% зазначили, що вії та брови виглядають здоровішими;
● 85% повідомили, що формула відновила, наповнила і зміцнила вії та брови.

Тож, якщо ви шукаєте засіб, який гарантовано покращить стан ваших вій та брів, Revitalash Cosmetics Lash & Brow Masque – саме те, що вам потрібно. Унікальна маска, яка обіцяє стати новим «зірковим» бестселером бренду, забезпечить як миттєвий результат, так і довготривалий ефект для вашої краси та впевненості.

А щоб досягти максимального результату, використовуйте маску разом з іншими засобами Revitalash для догляду за віями та бровами. Придбати їх можна на сайті revitalash.ua.

Також у новинах

Вау-ефект маски Lash & Brow Masque - 5 - revitalash

Головне про Volume Enhancing Foam

22 Листопада 2022

Сьогодні відповідаємо на найбільш часті запитання про Volume Enhancing Foam: що це, для чого, як працює?

Детальніше
Вау-ефект маски Lash & Brow Masque - 6 - revitalash

Перещипані брови? Рішення є!

15 Листопада 2022

Мода мінлива, проте наслідки деяких трендів відчутні навіть десятиліття по тому. Чи можна врятувати перещипані брови?

Детальніше
Вау-ефект маски Lash & Brow Masque - 7 - revitalash

Вії й брови: особливий догляд

08 Листопада 2022

Якщо порівнювати догляд за волоссям та догляд за віями й бровами, можна провести логічні й корисні паралелі.

Детальніше

Возврат к списку