FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Улюблена туш на все життя

17 Вересня 2021

Улюблена туш на все життя - 1 - revitalash

Уявіть, що ви нарешті знайшли її, таку омріяну ідеальну туш, з якою ніколи не захочете розпрощатися. Уявили? А така вже існує!

Зізнавайтесь! З тушшю для вій у вас теж від любові до ненависті один крок? Ви знаходите продукт, який вам подобається, в якому є все, чого ви коли-небудь бажали, але скоро любов змінюється на ненависть. Туш береться грудочками, не тримається, обсипається, вії виглядають, як «павучі лапки», або ж їм не вистачає довжини.

Ви вирішуєте, що настав час для придбання іншої, але згодом історія повторюється.

Ваші вії не змінились, тож звідки така раптова невдоволеність колись улюбленою маркою?

Звинувачуйте в цьому власний мозок та давню приказку: «Що краще знаєш, то менше кохаєш». Людям властиво любити все нове й не звертати увагу на явні недоліки в період захоплення. Але як тільки нове перетворюється на старе, а недоліки стають очевидними 一 рожеві окуляри спадають.


Допоки не зустрінеш ту саму!

Друга половинка або улюблена туш для вій тут дещо схожі. Щось або хтось з'являється, і цілком неочікувано ви знаходите той самий Священний Грааль!

Метод спроб та помилок, так? Це дійсно допомагає отримати деякий досвід. Тільки в порівнянні ви зможете зрозуміти, яка туш дійсно заслуговує на довгострокові стосунки та на кожну зароблену вами копійку.


Що саме вам треба від туші?

Як правило, всі жінки хочуть від туші одного й того самого:
  • Легкість нанесення 一 не дуже велика щіточка, яка має ергономічний дизайн та легко маневрує.
  • Відсутність грудочок.
  • Посилення об'єму та кольору.
  • Можливість нашаровувати формулу, щоб досягти потрібної довжини, інтенсивності кольору та об'єму.
  • Видалення без зусиль 一 туш повинна легко видалятися міцелярною водою. Туш, яку складно видалити, може завдати віям шкоди та випробовувати ваше терпіння, коли все, чого вам хочеться, це лягти спати.
  • Стійкість. Вона повинна триматися весь день або всю ніч і не містити консервантів.
  • Швидке висихання. Хто захоче чекати на туш, що повільно підсихає?
  • Відсутість шкідливих хімічних речовин, зокрема, парабенів, які можуть нашкодити дорогоцінним віям.
  • Довговічність 一 це означає, що вона повинна триматися однаково протягом усього строку служби тюбика. Більш дешеві туші для вій можуть бути досить вологими з першого дня, а потім поступово ставати несвіжими та сухими.
  • Гарантія більш об'ємних, густих, довгих та ефектних вій, яких ви так бажаєте.

Познайомтеся з вашою новою тушшю для вій

Уявіть собі, праймер Volumizing Primer і туш Volumizing Mascara поєдналися в елегантному постмодерністському дизайні з двостороннім аплікатором. Ця парочка настільки розумна, що має науковий ступінь в галузі стилю (нууу, можливо не зовсім, але могла б його отримати!).

Туш-праймер Double-Ended Volume Set від RevitaLash Cosmetics на багато років випереджує учорашні засоби та туші для надання віям об'єму. З більш довгими, об'ємними та темними віями ваші стануть більш виразними та зможуть розкрити увесь свій потенціал флірту.

У той час, як багато тушей для вій тільки говорять і нічого не роблять, ця пара 一 все, чим має бути ваша туш, і навіть більше.

Що вона дає: формула з пептидами і полімерами дозволяє створювати будь-який об'єм і довжину 一 від ледь помітного до драматичного, куди б не завів вас ваш настрій. Мінеральній відтіночний праймер кольору індиго робить очі яскавішими, а чорна туш додає драматичного контрасту та глибини.

Що це? Відзначені нагородами праймер RevitaLash® Cosmetics Volumizing Primer і туш Volumizing Mascara об'єднуються в цьому зручному дуеті 2-в-1, призначеному для підготовки вій і збільшення об'єму, створюючи неймовірні, високопігментовані, розкішні вії.

Цей багатозадачний продукт об'єднує в собі праймер RevitaLash Cosmetics Volumizing Primer і туш Volumizing Mascara, доповнені кондиціонуючими компонентами, що посилюють колір. Вони дозволяють легко створювати виразну довжину та об'єм вій, адже першочергово розроблені для нанесення у декілька шарів.

Ексклюзивні рослинні екстракти подарують зволоження та блиск, а біотин і м'які гнучкі полімери зроблять вії міцнішими, щоб забезпечити вам нереальну довжину. Звичайно ж, і праймер, і туш дуже стійкі. Носіть туш увесь день з упевненістю, але не хвилюйтесь, вона м'яко видалиться міцелярною водою.

Двосторонній аплікатор 一 це втілення мрії про нанесення. На кінчику праймера 一 вилита силіконова щіточка, яка рівномірно вкриває і розділює вії, створюючи ефект широко відкритих очей. А для туші є розумна спіральна щіточка, яка повторює природній вигин вій. Результат 一 більше виразності та бездоганне нанесення.


Вічний дует для надання об'єму вашим віям

Вражаючі результати, більш сильні та здорові вії, ідеально розроблений подвійний аплікатор... і все це з формулою, яка дозволить вам зробити свої вії настільки довгими, настільки об'ємними і настільки драматичними, наскільки ви наважитесь.

При цьому обидві формули не містять віддушок, парабенів і фталатів, виготовляються в США, і, звичайно ж, не тестуються на тваринах.

Отже, ви готові до довгострокових стосунків із тушшю для вій?


Звучить ідеально, чи не так? Не зволікайте зі здійсненням мрій! Придбайте туш-і-праймер Double-Ended Volumizing Mascara Set в нашому інтернет-магазині.

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ
Також у новинах

Улюблена туш на все життя - 3 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Улюблена туш на все життя - 4 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Улюблена туш на все життя - 5 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку