FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Туш для вій: що нам (не) відомо?

13 Жовтня 2021

Туш для вій: що нам (не) відомо? - 1 - revitalash

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Ви користуєтесь нею щодня, роками, навіть десятиліттями, спробували вже десятки марок. Здається, що кожного місяця з'являється нова туш для вій, що приваблює всю увагу. Чи можливо мати 10 «чудових тушей» кожного року? Ви живете надією, що наступна туш виявиться сама тією єдиною.

Можна припустити, що після стількох років жінки знають про туш для вій усе. Але ось чого ви точно не знали: ця косметика складніша, ніж можна собі уявити, її історія сягає корінням в ІІІ тисячоліття до нашої ери і далі. Туш для вій часів Староданього Єгипту (її використовували чоловіки ще задовго до того, як жінки перейняли цю звичку) представляла собою дещо під назвою kohl 一 це була своєрідна паста із деревного вугілля.

Тож, давайте розпочнемо з важливої речі, яку ви, ймовірно, знали, але забули: туш для вій може зіпсувати вії. Яким чином? Вони стають жорсткими, сухими, та схильними до ламкості. Тому обов'язково очищуйте вії на ніч (міцелярна вода чудово підходить Micelar Water Lash Wash, тому що вона кондиціонує вії, одночасно очищуючи їх) і придбайте шовкові наволочки. Ще краще, якщо ви будете використовувати сироватку для вій RevitaLash® Advanced, яка забезпечить зволоження, поживні речовини і антиоксиданти для створення більш сильних, стійких до ламкості вій. На додачу: ця формула здатна покращити природний вигин вій!

І ще одне 一 припиніть нарешті гратися в «насос» щіточкою та тюбиком! Щоразу, коли ви заганяєте повітря до тюбика, ви прискорюєте засихання туші. Результат проявляється дуже швидко 一 вона збивається у грудочки, лягає пластами, а отже ваші кошти витрачено даремно. Замість цього підкручуйте чи погойдуйте аплікатор, щоб отримати потрібну кількість туші.

Ніколи не діліться тушшю для вій. Остерігайтесь! Якщо коронавірус й досі не перетворив вас на гермофоба, то надії немає... Хіба ви не боїтесь підхопити інфекцію ока?

Водостійка туш не така вже й чудова. Традиційну водостійку туш важко видалити з ослаблених вій, а агресивне видалення може призвести до випадіння та ламкості вій. Дослідження 2013 року довело більш високу частоту випадіння вій при використанні водостійкої туші. Щоб туш трималася довго, обирайте вологостійку.

Перевірте свою туш на запах. Будь-яка нотка оцту означає, що термін придатності закінчився і її треба викинути. Але, можна залишити апілкатор, якщо він вам дуже подобається. Вимийте аплікатор  і використовуйте її в якості щіточки для розчісування брів.

З таким широким вибором туші для вій на полицях необхідно знайти ту, яка підійде саме вам. Вам потрібна довжина? Об'єм? Підкручування? Якщо не можете знайти потрібну туш, спробуйте зробити свій власний мікс із деяких брендів.

Щіточка може мати неабияке значення! Різні форми по-різному впливають на вії. Наприклад, тонкі щіточки допомагають вкрити кожну волосинку. Загострені допомагають гарно розподілити туш. Вигнуті чудово підходять для створення об'єму. S-подібні щіточки допомагають надати довжини та об'єму. Приділіть достатньо часу, щоб підібрати правильну форму аплікатора для ваших вій.

І нарешті, чи знаєте ви, хто винайшов сучасну туш для вій? Не дуже сучасний Ежен Ріммель наприкінці 1830-х років. Насправді протягом десятиліть французи навіть називали туш «ріммель».

Хоча туш для вій залишається індивідуальним вибором, ми вважаємо, що створили туш, яка покладе край вашим пошукам. Наша Double-Ended Volume Set 一 це чудо для надання об'єму віям два в одному! В ній поєдналися праймер кольору індиго для розділення і покриття кожної вії, і чорна туш для надання об'єму, щоб додати драматизму та пишності. І останнє, але не менш важливе: формула містить пептиди і пантенол для живлення вій 一 тож ідеальна туш дійсно існує.

Завітайте до нашого інтернет-магазину й оберіть собі ідеальні продукти догляду та макіяжу.

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Images-2020_MWLW_2_800x.png

ПРИДБАТИ


e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ

Також у новинах

Туш для вій: що нам (не) відомо? - 5 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Туш для вій: що нам (не) відомо? - 6 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Туш для вій: що нам (не) відомо? - 7 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку