FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

The Curl Effect® – вражаючий ефект

29 Липня 2022

The Curl Effect® – вражаючий ефект - 1 - revitalash

Красивий звабливий погляд, обрамлений розкішними підкрученими віями – яка жінка не мріє про це?

Ні для кого не секрет, що кожна жінка мріє про довгі, темні, густі, розкішні, підкручені вії – й заради цього ладна буквально на все. Щипці для підкручування, туш, штучні нарощені вії, різноманітні олії, народні рецепти й сучасні технології – коли йдеться про виразний погляд, вибір методів наближається до нескінченності. Але існує один унікальний продукт, вартий особливої уваги – це чарівна формула RevitaLash® Advanced. І сьогодні ми поговоримо про Curl Effect® – революційний ефект природного підкручування й покращення вигину вій завдяки застосуванню нашої дивовижної сироватки для вій. Ця технологія настільки ефективна, що навіть отримала власний патент!


Як це працює?

Кондиціонер RevitaLash® Advanced відомий в усьому світі як таємний еліксир для покращення природної краси вій, їх зміцнення, оздоровлення, відновлення довжини й сяйва. А якщо цього видається замало, то ми з гордістю можемо заявити, що ця формула ще й покращує природний вигин вій. І все завдяки нашому неповторному комплексу BioPeptin Complex® – це поєднання інгредієнтів не лише забезпечує вії необхідними живильними речовинами, але й природним чином покращує вигин вій!


Пора викинути щипці для підкручування вій

Якщо ви регулярно застосовуєте кондиціонер RevitaLash® Advanced, можна нарешті викинути щипці для завивки вій. На фотографіях нижче можна побачити, що в нашої моделі Кім природний вигин вій покращився на +17°!*

curl_before_after.jpg

Топ-порада: звісно, можна застосовувати лише сироватку RevitaLash® Advanced й забути про щипці для підкручування. Але якщо поєднати використання кондиціонера й нашого фірмового підкручувача Eyelash Curler, ви будете просто вражені результатом! Привіт, розкішні й звабливі, а головне натуральні вії!


Одна сироватка, незліченні переваги

Сьогодні, коли через пандемію коронавірусу доводиться постійно носити маску, вся увага спрямована лише на очі. Крім того, періодичні карантинні обмеження не дозволяють регулярно відвідувати салон краси, тому популярність ефективних продуктів для домашнього догляду лише зростає. Це стосується й природної краси вій та виразного погляду – а завдяки RevitaLash® Advanced ви здобудете бажану довжину, густоту й вигин вій.
  Уже хочете випробувати ефект підкручування Curl Effect®? Завітайте в наш онлайн-магазин і придбайте RevitaLash® Advanced.


e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ*Рівень підкручування вій після регулярного застосування сироватки RevitaLash® Advanced протягом 6 місяців. Індивідуальні результати можуть відрізнятися.

Також у новинах

The Curl Effect® – вражаючий ефект - 4 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
The Curl Effect® – вражаючий ефект - 5 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
The Curl Effect® – вражаючий ефект - 6 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку