FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ І БРІВ: ЯК ОБИРАТИ?

12 Січня 2021

СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ І БРІВ: ЯК ОБИРАТИ? - 1 - revitalash

На які фактори слід звертати особливу увагу, обираючи серед величезного асортименту кондиціонер для вій чи брів?

ПУТІВНИК З ВИБОРУ СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ ТА БРІВ


Сьогодні куди не глянь – всюди майорять сироватки для вій та брів. Аптеки, салони, бутіки, онлайн-магазини в Instagram – звідусіль нам пропонуються всілякого штибу кондиціонери для вій і брів, і кожен бренд хизується гучними обіцянками. Але подивімося правді в очі: не всі формули однакові. Коли йдеться про придбання, слід враховувати багато вагомих факторів – перш за все, це склад, споживацькі дослідження, відгуки. Сьогодні ми розповімо, на які аспекти треба звертати особливу увагу, обираючи сироватку для вій або брів.

СТВОРЕНО ЛІКАРЕМ І СХВАЛЕНО ДЕРМАТОЛОГАМИ


Коли мова йде про тендітну й чутливу шкіру навколо очей, максимальну безпеку гарантуватиме продукт, створений лікарем і схвалений дерматологами. І кондиціонер для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, і кондиціонер для брів Revitabrow® Advanced Eyebrow Conditioner створені доктором Майклом Брінкенгоффом – він офтальмолог із багаторічним стажем і засновник RevitaLash® Cosmetics. Формули є гіпоалергенними, не викликають подразнення, мають дуже дбайливу дію, тому підходять навіть для тих, хто бореться з онкологічними захворюваннями. Без жодних сумнівів, разом із сироватками виробництва RevitaLash® Cosmetics ви в повній безпеці.

СТАТУС БЕСТСЕЛЕРА Й ГАЛУЗЕВІ НАГОРОДИ


Шукаючи новий продукт для себе, корисно буде порадитися з фахівцями галузі. В індустрії краси конкуренція дуже жорстка, тому отримання нагороди – це визначна подія. Формули RevitaLash® Advanced й RevitaBrow® Advanced сумарно мають понад 25 винагород, в тому числі, почесне звання найкращого продукту за версією Allure Best of Beauty Award. Ба більше, RevitaLash® Advanced – одна з найперших на ринку оригінальних сироваток для вій, і вже багато років залишається бестселером.

СПОЖИВАЦЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ


Споживацькі дослідженя – це дуже важливий фактор, коли йдеться про пошук ефективної сироватки для вій чи брів, яка дає реальні результати. Споживацькі випробування допомагають визначити, чого очікувати від продукту, адже вони відображають неупереджені реальні відгуки від незаангажованих користувачів. У рамках споживацького дослідження, 98% учасників відзначили покращення вигляду вій після застосування RevitaLash® Advanced, а ще 92% зазначили, що їхні брови стали більш густити й об’ємними в результаті застосування RevitaBrow® Advanced.

УЛЮБЛЕНЕЦЬ РЕДАКТОРІВ, ІНФЛЮЕНСЕРІВ І ЗІРОК


Той факт, що якась зірка чи б’юті-редактор любить певний продукт, ще не гарантує, що цей продукт є хорошим. Але коли Герцогиня Сассекська, вона ж Меган Маркл, каже, що обожнює певний засіб – ми прислухаємося до її слів. Один із продуктів, за який ручається сама Меган – це кондиціонер для вій RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner. Серед інших відомих шанувальниць наших сироваток для вій та брів можна назвати Олівію Уайльд, Хайден Панеттьєрі та Лену Данхем. Як відомо, ці жінки знаються на догляді за собою й охоче підставляють обличчя незліченним фотокамерам. Ми дуже пишаємося тим, що наша продукція – один із інструментів краси цих зірок.

СКЛАД


Ми в RevitaLash Cosmetics керуємося найвищими стандартами якості й безпеки. Створюючи кожен продукт, ми гарантуємо його безпечність, дбайливу дію й високу результативність. Наші продукти не містять парабенів і фталатів, а також інших компонентів, які можуть подразнити око, як-от ароматизатори (за винятком засобів для волосся). Ми переконані: те, що ми наносимо ззовні, так само важливе, як і те, що ми споживаємо. Ми враховуємо це, виготовляючи кожнісіньку одиницю продукту.

Тепер відчуваєте, що дізналися все необхідне й готові зробити вдалу покупку? Завітайте в онлайн-магазин RevitaLash Cosmetics!

bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png
ПРИДБАТИ


e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ


Також у новинах

СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ І БРІВ: ЯК ОБИРАТИ? - 4 - revitalash

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ НА ОЧІ

22 Жовтня 2021

На що ми найперше звертаємо увагу при знайомстві? Очі притягують, як магніт. А виразний погляд 一 це потужна сила!

Детальніше
СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ І БРІВ: ЯК ОБИРАТИ? - 5 - revitalash

Програма Pink Program 2021

18 Жовтня 2021

RevitaLash® Cosmetics продовжує щорічні благодійні ініціативи, спрямовані на боротьбу з раком молочної залози.

Детальніше
СИРОВАТКИ ДЛЯ ВІЙ І БРІВ: ЯК ОБИРАТИ? - 6 - revitalash

ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ЩО НАМ (НЕ) ВІДОМО?

13 Жовтня 2021

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Детальніше

Возврат к списку