FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Що таке піклування про себе?

29 Вересня 2021

Що таке піклування про себе? - 1 - revitalash

Що означає по-справжньому дбати про себе? Піклування про себе 一 це розкіш чи потреба? Як поєднати приємне з корисним?

Останні 18 місяців стали випробуванням для всіх. Рідко які труднощі перетворюються на глобальні, коли мільйони людей відчувають тривогу, страх і розчарування. Це призводить до появи деяких цікавих захоплень і світових явищ 一 пам'ятайте випічку бананового хліба або «Хід королеви»? В результаті тривоги з'явилася ще одна несподівана і досить чудова звичка... яка, ми сподіваємося, збережеться назавжди. Одним словом, це 一 догляд за собою.

Протягом багатьох років ідея догляду за собою здавалася досить буржуазною. Спа-процедури і йога-ретріти, трата зайвих грошей і демонстрація стилю життя. На щастя, часи змінилися. І жінки, і чоловіки виявили, що уповільнення темпу життя і турбота про себе 一 виділення часу на відпочинок, готовність побалувати себе і позитивне ставлення до себе 一 стали не просто механізмом подолання труднощів, а необхідністю.

Хоча особливості процедури або догляду за собою індивідуальні, вони можуть охоплювати шість життєвих сфер: фізичну, професійну, особисту, емоційну, духовну і психологічну. І пам'ятайте, що не існує «правильного» способу догляду за собою. Не порівнюйте себе з іншими. Можливо, ваш друг почав нову кар'єру, відкрив свій бізнес або написав роман 一 це не робить ваш шлях менш правильним або «неправильним». Просто знайти щастя, незважаючи на хаос, 一 це вже успіх!

Хочете розпочати турботу про себе? Ось декілька найпростіших способів розставити пріоритети, поліпшити самопочуття, знизити стрес і допомогти зберегти відчуття нормальності в світі.


Назад до витоків

Це питання може здатися нерозумним, але чи задовольняються ваші основні потреби? Те, що здається таким очевидним 一 сон, правильне харчування, вживання достатньої кількості води, 一 часто залишається в тіні і не виконується. Перекушувати фастфудом або харчуватися, чим доведеться 一 це не корисно для здоров'я. Відкладати сон до тих пір, поки ви не виб'єтеся з сил, нерозумно.

Будьте чесні... наскільки добре ви ставитеся до себе? Приведення основ в порядок 一 це перший крок у догляді за собою, який найлегше зробити. Поставте свій телефон в режим «Не турбувати» і обмежте час роботи з екраном перед сном. Спіть по 8 годин. Споживайте воду протягом дня, але не газовану. Спробуйте готувати їжу заздалегідь, щоб поживні страви були готові до вашого приходу.


Визнати недоліки

Поставте собі декілька складних питань. Що ви відчуваєте насправді? Не опускайте очі, будьте чесними, але не самокритичними! Це не час для самокопання, цей час турботи про себе... вивчіть внутрішні недоліки, які ви можете виправити.

Прислухайтеся до свого тіла. Саме з цього починається ваш догляд за собою. Чи відчуваєте ви тривогу? Спробуйте медитацію або йогу. Млявість і втома? Можливо, вам потрібно більше фізичних вправ. Шкіра виглядає втомленою? Спробуйте додати новий засіб по догляду за шкірою або змінити свій розпорядок дня. Волосся втратило об'єм? Прийшов час для нових засобів. Наша пінка Volumizing Foam може змінити на краще ваше волосся і ваше ставлення до життя!


Розклад дня 一 перш за все

Внесення додаткових справ у ваш календар може здатися нелогічним, але це важливо. Знайти час для догляду за собою може бути складно, ви відкладаєте його і відкладаєте до тих пір, поки не перетворитеся на змучену купу занепокоєння, що поїдає холодну піцу над раковиною. Внесіть час для догляду за собою в свій планер і не скасовуйте його, як зустріч з подругою за чашкою кави. Чекайте його з нетерпінням, визнайте його і не скасовуйте! Згодом практика догляду за собою природним чином увійде в ваш розпорядок дня, але поки цього не сталося 一 плануйте її.


Будьте добрішими до себе

Чи ставитеся ви до інших так само, як до себе? Ви б не говорили про них тих негативних речей, які говорите собі, і не сиділи б склавши руки, спостерігаючи за тим, як ваші друзі перепрацьовують. Чим же ви заслужили на таке ставлення?


Щоденник вдячності

Один із способів допомогти собі налаштуватися на більш вдячний лад 一 вести щоденник вдячності. Це швидке заняття, яке ви можете виконувати протягом дня і яке допоможе вам побачити своє життя в перспективі. Це не обов'язково повинна бути епічна історія... Щось просте, як келих вишуканого вина або красивий захід. Маленькі подяки складаються в єдине ціле.


«Іскри радості»

Давайте послухаємо Марі Кондо і зробимо вже нарешті те саме магічне прибирання. Це не обов'язково повинен бути весь ваш будинок (хоча все може привести до цього)... можливо, декілька ящиків або ваше робоче місце, ваша поштова скринька, ваша косметичка. Але знайти саме те, що вам потрібно для щастя і зменшення стресу, 一 це прекрасне почуття.

Багато жінок вважають, що пандемія змусила їх спростити догляд за шкірою і косметичні процедури. Марафет на все обличчя і занадто складні процедури стали більш спрощеними.

Що стало більш важливим? Брови і вії, особливо коли ми ходимо в масках. Очі стали найважливішою рисою. І хоча жінки скоротили кількість процедур 一 ніякого мікроблейдингу або нарощування вій, бажання і потреба в сильних бровах і жіночних віях зросли. RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced стали необхідністю догляду за собою!


Краса 一 це піклування про себе

Процедури догляду за собою стали порятунком від пандемії. Ніжні креми і масочки, процедури і ванни... все, що дозволяє відчувати себе красивою, справжньою і молодою. Чи знаєте ви, який душевний спокій настає після процедури догляду за обличчям? Краса 一 це турбота про себе, а турбота про себе 一 це краса.


А тепер усе разом

Догляд за собою не обов'язково повинен бути справою самотньою . Розділіть це заняття разом з партнером, членом сім'ї або подругою. Приготуйте разом вечерю, влаштуйте танцювальні вечори, займайтеся спортом разом, пробуйте маски для обличчя і спа-процедури або займіться новим хобі.

Незважаючи на те, що ви, можливо, вже готові повернутися до нормального життя, важливо продовжувати піклуватися про себе і використовувати вже вироблені звички і ритуали, щоб приділяти собі першочергову увагу. Ви можете не пекти хліб кожен день, але повинні знаходити час для себе. Привчіться регулярно балувати себе і в повсякденному житті!

e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ


bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

ПРИДБАТИDomestic-Catalog-Image-foam-ELLE_2000x.jpg

ПРИДБАТИ
Також у новинах

Що таке піклування про себе? - 5 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Що таке піклування про себе? - 6 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Що таке піклування про себе? - 7 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку