FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Що слід зберігати в холодильнику

06 Липня 2022

Що слід зберігати в холодильнику - 1 - revitalash

В літню спеку ми постійно прагнемо свіжості й прохолоди. А як щодо міні-холодильника для косметики?

Чули що-небудь про міні-холодильник для косметики? Варто познайомитися з цим винаходом (чи то пак адаптацією звичайнісінького холодильника), який дозволяє зберігати продукти догляду та декоративну косметику за контрольованих умов температури й вологості. Так засоби краще й довше зберігаються, а також можуть навіть бути ефективнішими. Перші міні-холодильники для косметики з'явилися в Південній Кореї й за кілька років набули неймовірної популярності. Відтоді цей простий і геніальний прилад завойовує дедалі більше прихильників і прихильниць по всьому світу. Втім, не обов'язково купувати окремий міні-холодильник для косметики. І так само не обов'язково зберігати в холодильнику геть усю без винятку косметику, бо низькі температури дійсно необхідні й корисні лише невеликому переліку косметичних продуктів. Зазирнімо в традиційний міні-холодильник, щоб дізнатися, що точно має там зберігатися!


Листові маски

Листові маски 一 це прекрасно за будь-якої температури, проте зберігання в холодильнику виводить їх на якісно новий рівень! Що може бути краще, ніж прохолодна маска, накладена на розпашіле обличчя після довгого спекотного дня на пляжі або інтенсивного тренування?!


Спреї й місти для обличчя

Уявіть: прохолодна роса, свіжий морський бриз, перші краплі дощу... От тільки викликати їх ми не можемо. Зате можемо освіжитися за допомогою популярних нині спреїв і містів для обличчя. Ми рекомендуємо формули на основі натуральних дистилятів, наприклад, трояндової води, адже вона має заспокійливі властивості та ніжний аромат.


Креми для зони навколо очей

Надмірна любов до солоненького, безсонні ночі, дисбаланс споживання рідин 一 все це й не тільки назавтра вранці відгукнеться одутлістю й навіть мішками під очима. Щоб швидко зменшити набряки під очима, нанесіть холодний крем навколо очей 一 низька температура сприятиме звуженню судин і зменшить приплив рідини. Який результат? Бадьорий і свіжий погляд без темних мішків. До речі, ми рекомендуємо зберігати в холодильнику нашу міцелярну воду Micellar Water Lash Wash та гель-праймер AquaBlur. Ці легкі формули творять справжні дива, а в поєднанні з прохолодою забезпечать дійсно вражаючий ефект.

Інструменти для догляду за шкірою

Нефритові ролери, скульптори для обличчя та інструменти для масажу й т.д. 一 міні-холодильники просто створені для цих речей. Зберігання інструментів у холодильнику не лише сприятиме зменшенню одутлості шкіри, але й допоможе освіжитися та розслабитися після літньої спеки.


Що ще важливо

Зауважте, далеко не всі продукти слід зберігати в холодильнику для косметики! Всі продукти на основі олій і масел необхідно зберігати при кімнатній температурі, тому що в холоді вони можуть розшаруватися або застигнути. Крім того, не забувайте після застосування ставити продукт назад у холодильник, адже часті перепади температур погано впливають на стабільність і ефективність формул. Насамкінець, зверніть увагу, що всі натуральні продукти, зокрема, формули без консервантів, треба зберігати в холоді, щоб запобігти розвитку бактерій і таким чином продовжити термін придатності.

Вам теж захотілося якнайшвидше придбати собі таке чудо техніки або принаймні поставити улюблені косметичні засоби в звичайний холодильник? Не забудьте завітати в наш онлайн-магазин, щоб купити найкращі продукти для догляду за шкірою.

967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png
ПРИДБАТИ

Також у новинах

Що слід зберігати в холодильнику - 4 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Що слід зберігати в холодильнику - 5 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Що слід зберігати в холодильнику - 6 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку