FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Саме та, ваша ідеальна форма брів

05 Вересня 2022

Саме та, ваша ідеальна форма брів - 1 - revitalash

Як підібрати свою ідеальну форму брів за типом обличчя? Насправді все дуже просто й навіть весело. Читайте в цій статті!

Брови здатні творити з обличчям дива – однак, тільки за умови, що ви правильно обрали їхню форму. У протилежному випадку вони легко можуть спотворити риси обличчя та зруйнувати усю гармонію. Щоб ви легко могли зорієнтуватися у тому, яка форма брів пасуватиме саме вам, ми підготували детальний гід – шукайте свою форму обличчя та беріть до уваги наші поради!


А) Кругле обличчя

Власницям круглого обличчя майстри рекомендують грати на контрастах. Щоб риси виглядали більш гармонійно і збалансовано, брови в такому випадку мають бути чітко окресленими, а «арка» (найвища точка брови) – помітно припіднятою. Обираючи, де саме буде вигинатись ваша брова, пам’ятайте принцип: чим далі від носа розташована «арка», тим ширшим здаватиметься ваше обличчя, що у вашому випадку небажано. Не рекомендується також перевантажувати кругле обличчя густими і пухнастими бровами.

Screenshot_7.jpg
Б) Серцевидне або трикутне обличчя

До обличчя у формі серця найкраще пасують брови з м'яким вигином, який врівноважує довге і вузьке підборіддя. Щодо товщини, вибирайте широкі, густі брови, як у Кари Делевінь, і точно не помилитесь – серцевидна форма передбачає, що найширша частина обличчя її власниць — це область брів, тож ви можете не боятися «перевантажити» обличчя трендовими пухнастими бровами.

Screenshot_8.jpgКрасиві густі брови – заслуга не лише генетики, як прийнято вважати, а й правильного догляду. Тож, якщо ви давно мрієте про трендові густі брови, як у моделей, зверніть увагу на сироватку-кондиціонер для брів Revitabrow Advanced. Створена офтальмологом та відзначена міжнародними нагородами сироватка, до складу якої увійшли пептиди, ліпіди, біотин та екстракт зеленого чаю, багатий на пантенол, відновлює природну красу брів, робить їх густішими та виразнішими, а також бореться з ознаками старіння та екологічного й хімічного стресу.


В) Квадратне обличчя

Якщо ви власниця квадратного обличчя, ваш ідеальний варіант – м’яко заокруглені брови, які допоможуть «згладити кути» та зробити риси менш різкими. Не забувайте також про ширину: у вашому випадку найбільш гармонійно виглядатимуть брови середньої ширини з плавно вигнутою «аркою», яка допоможе візуально подовжити обличчя.

Screenshot_9.jpgГ) Овальне обличчя

Якщо ви власниця овального обличчя, вітаємо: ви зірвали джекпот – вам пасуватиме практично будь-яка зачіска і будь-яка форма брів! У такому випадку спеціалісти радять притримуватись природної форми, приділяючи увагу догляду та, за бажання, незначній корекції. Однак, навіть для власниць ідеального овалу спеціалісти мають свої протипоказання: круглі брови у вигляді веселки, надто графічні та тонкі брови (втім, цей стоп-список актуальний і для всіх інших типів обличчя).

Screenshot_14.jpg


Тим, хто все ж колись необачно піддався моді на тонкі брови, а тепер ніяк не може відновити їх природній вигляд, на допомогу приходить декоративна косметика. Підмалювати рідкі або надміру вищипані брови допоможе олівець для брів Hi-Def Brow Pencil від Revitalash. Серед його плюсів: це швидко – надати бровам бажаної форми можна за допомогою всього декількох рухів; з ним брови виглядають максимально природно; багатошарове нанесення забезпечує стійкий колір на цілий день.


Д) Видовжене обличчя

Для такої форми обличчя характерне домінування вертикальних ліній. Щоб зробити акцент на горизонтальних лініях і тим самим збалансувати пропорції, вибирайте подовжені брови з висхідним кінчиком. Ширина брів може варіюватися у залежності від ваших рис обличчя.

Screenshot_114556.jpgЕ) Ромбовидне обличчя

Головне завдання для жінок з обличчям форми «ромб» – пом'якшити гострі кути в районі вилиць. Аби збалансувати пропорції, у цьому випадку потрібно уникати прямих ліній. Брови повинні бути плавно вигнутими, а кінчик – висхідним та легким.

Screenshot_12.jpg


Щоб брови завжди виглядали виразними та чіткими, використовуйте гель-стайлер брів Hi-Def Brow Gel від Revitalash. Як він працює? Пептиди та вівсяний бета-глюкан, що увійшли до складу гелю, зміцнюють брови та надають їм виразного об’єму, а природний мінеральний кольоровий гель заповнює проміжки, створюючи довершену форму.


Інструкція для самостійного визначення ідеальної форми брів

З тим, яка форма в теорії підходить вашому типу обличчя, ми визначились. Якщо ж ви хочете буквально «намалювати» свою ідеальну форму самостійно, озбройтесь олівцем та дотримуйтесь інструкцій.

1) Прикладіть олівець обличчя так, щоб лінія проходила через край носа і внутрішній куточок ока. Там, де олівець торкнувся брови, і повинен бути її початок.

2) Прокладіть олівцем лінію від центру підборіддя через зіницю до лінії брови – там буде точка вигину.

3) Щоб визначити, де має бути закінчення брови, прикладіть олівець до обличчя так, щоб лінія проходила від крила носа через зовнішній куточок ока. Там, де лінія перетнулася з бровою, і буде її «хвостик».

Screenshot_16.jpg


Вдалося застосувати знання з геометрії на практиці? Не забудьте завітати в наш онлайн-магазин і придбати найкращі засоби для догляду за віями й бровами.

Також у новинах

Саме та, ваша ідеальна форма брів - 9 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Саме та, ваша ідеальна форма брів - 10 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Саме та, ваша ідеальна форма брів - 11 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку