FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Рідкі брови: як зарадити?

14 Лютого 2022

Рідкі брови: як зарадити? - 1 - revitalash

Якщо ви пообіцяли собі нарешті щось вдіяти з виснаженими, перещипаними бровами 一 ця стаття саме для вас.

Дуже часто ми обіцяємо собі стати на шлях цілковитого оновлення з голови до п’ят або ж хоча б дещо в собі змінити 一 з нового року, з понеділка, з 1 числа наступного місяця. Не всі ці обіцянки втілюються в життя, проте ми знаємо щонайменше один аспект, який не потребує значних зусиль, але здатний на вражаючий результат: будьте милосерднішими до своїх брів, і вони вам віддячать сторицею!

Це буде особливо корисним, якщо ви вирішили відновити, відростити брови після радикального, надмірного вищипування.


Реалістичні очікування

Не завадить перш за все з’ясувати, чого й, головне, як довго доведеться очікувати. Healthline стверджує: коли йдеться про перещипані пінцетом/нитками/воском брови, слід розраховувати на шлях тривалістю цілий рік, хоча перші значні результати стануть помітні вже за 2-3 місяці.

Отож, наберіться терпіння та почніть ніжно доглядати за бровами, які ще залишилися. Ба більше, ваша мета: забезпечити виживання й подальше процвітання власних, даних природою волосків брів. У цьому вам допоможе наш культовий кондиціонер для брів RevitaBrow® Advanced. Його унікальна формула кондиціонує та відновлює брови 一 як уже сформовані волоски, так і ті, що тільки-но пробиваються над шкірою.


З чого почати

Перш за все, поговоріть із трихологом або терапевтом: це необхідно, щоб виключити вірогідність захворювань чи порушень, наслідком яких може бути порідіння брів. Саме так, випадіння, ламкість або порідіння брів може свідчити про деякі хвороби та розлади в функціях організму. Ось чому вкрай важливо докопатися до першопричини будь-якої проблеми. Іноді сповільнювати ріст волосся може дефіцит біотину або заліза, тож хороший мультивітамінний комплекс не завадить.

Коли йдеться про місцевий, поверхневий догляд, уникайте важких оклюзивних речовин, як-то олії, вазелін або мінеральні гелі. Лише чистий, незакупорений волосяний фолікул брови має максимальний потенціал росту. Тому краще обрати безолійний кондиціонер для брів 一 він допоможе зберегти гідратацію й здоров’я наявних волосинок, поки ви чекаєте, що відростуть нові. Крім того, не забудьте подбати про ефективне, але ніжне очищення 一 для цього оптимально послугує міцелярна вода, наприклад, наша Micellar Water Lash Wash.

Кортить вищипнути зайве? Якщо це дійсно якась підступна капосна волосинка, яка насмілилися вирости там, де вона геть непотрібна 一 в такому разі її дійсно можна позбутися. Проте навіть це робити слід обережно й дбайливо: скористайтеся якісним пінцетом і видаліть зайві бровинки після душу/ванної, коли шкіра й волоски максимально розпарені, м’які й еластичні. Годі знайти кращий інструмент, ніж наш фірмовий пінцет Precision Tweezers.


Задайте напрямок росту

Коли почнеться активній ріст нових волосинок, слушно буде навідатися до професійного візажиста, який допоможе надати майбутнім бровам оптимальної форми. Разом ви зможете підібрати найбільш вдалий стиль і образ. А після цього ви будете самостійно задавати бажаний напрямок росту волосинок та формування брів мрії.

А поки ви терпляче чекаєте, як відростають нові волосинки, заповнити прогалини можна візуально, за допомогою засобів декоративної косметики. Тут у пригоді стануть олівець та гель для брів: ви зможете легко підмалювати бездоганний вигин і потім закріпити форму. Відтак рекомендуємо поповнити косметичку нашими бестселерами: Hi-Def Brow Pencil та Hi-Def Brow Gel. Це не просто декоративний макіяж, це корисні для брів формули, які допоможуть створити бажаний образ.

Не чекайте до завтра/понеділка/нового року/ще чогось 一 почніть зміни на краще вже сьогодні!


bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

Придбати кондиціонер для брів


5bc84ae7ec2682e6ef1674726dba50b3.png

Придбати олівець для брів


a49a809c475518fcc174fdfbbffe44a9.png

Придбати гель для брів


967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

Придбати міцелярну воду


Також у новинах

Рідкі брови: як зарадити? - 6 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Рідкі брови: як зарадити? - 7 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Рідкі брови: як зарадити? - 8 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку