FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Перещипані брови? Рішення є!

24 Січня 2022

Перещипані брови? Рішення є! - 1 - revitalash

Мода мінлива, проте наслідки деяких трендів відчутні навіть десятиліття по тому. Чи можна врятувати перещипані брови?

Якщо в 90-ті ви були підлітком, ваші брови, ймовірно, вже майже відновились. Нарешті!

У ті часи вищипування брів до найтоншого шнурочка було дуже популярним. Потім багато з нас засвоїли болючий урок: брови важко відростити після того, як вони були вищипані до шокуючого стану!

На щастя, за минуле десятиліття наші знання про здоров'я брів просунулися вперед. Вазелін і рицинова олія більше не вважаються панацеєю. Ми розуміємо, що надмірне вищипування пінцетом може завдати значної шкоди, а широкі брови знову у тренді. І ми знаємо усі правильні способи відновлення брів.


Зафарбовування прогалин

Для відростання волосків брів потрібен час, а деякі фолікули, пошкоджені багаторазовим вищипуванням, можуть так і не відрости. Щоб приховати рідкі ділянки або ділянки неправильної форми, скористайтесь олівцем для брів, наприклад, нашим Hi-Def Brow Pencil. Виберіть колір, максимально близький до ваших натуральних брів, і заточіть кінчик олівця, щоб заповнити брови короткими штрихами, що нагадують волосинки.

Гель для брів може завершити таке маскування, додати колір та скульптурувати існуючі брови, щоб «зачесати» їх над рідкими ділянками. Правильно підібраний гель 一 наприклад, наш гель для брів Hi-Def Brow Gel 一 додасть бровам чіткість, приборкає їх і зробить більш виразними.


Цільовий догляд для брів

Коли брови відростають, важливо підтримувати нові волосинки цільовим доглядом, щоб зміцнити їх і захистити від ламкості. Наша сироватка-кондиціонер RevitaBrow® Advanced розроблена для брів, які постраждали від несприятливих факторів навколишнього середовища або надмірного догляду. Кілька коротких штрихів щодня допоможуть вам набути здорового вигляду та отримати розкішні брови.

А тут ми зібрали наші топові продукти для брів:

bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

ПРИДБАТИ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ БРІВ

5bc84ae7ec2682e6ef1674726dba50b3.png

ПРИДБАТИ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ

a49a809c475518fcc174fdfbbffe44a9.png

ПРИДБАТИ ГЕЛЬ ДЛЯ БРІВТакож у новинах

Перещипані брови? Рішення є! - 5 - revitalash

Досконалі вії 一 мрія кожної нареченої

20 Травня 2022

Кожна з нас мріє про своє казкове весілля, де ідеальним буде все 一 від подолу сукні до кінчиків вій. До речі, про вії...

Детальніше
Перещипані брови? Рішення є! - 6 - revitalash

Один олівець 一 безліч образів

11 Травня 2022

Олівець-лайнер 一 це універсальний інструмент макіяжу, який в умілих руках стане справжнім художнім знаряддям.

Детальніше
Перещипані брови? Рішення є! - 7 - revitalash

Які інгредієнти обирають у 2022 році

04 Травня 2022

Надійні та якісні інгредієнти для ідеальної шкіри та волосся 一 які вони? Ці назви вже нам знайомі, бо перевірені часом і досвідом.

Детальніше

Возврат к списку