FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Особливий догляд за віями й бровами

03 Серпня 2022

Особливий догляд за віями й бровами - 1 - revitalash

Вії та брови заслуговують на окремий догляд, адже відіграють особливу роль у нашій зовнішності та самооцінці.

Очищення, тонізація, маска, зволоження... Байдуже, складається ваш ритуал догляду за шкірою обличчя й тіла з десяти етапів, або трьох, ви, напевно, виконуєте його регулярно. Хіба брови та вії 一 найбільш яскраві риси обличчя 一 не заслуговують на власний ритуал? Повірте, щойно ви помітите різницю в тому, як постійний догляд може вплинути на зовнішній вигляд ваших вій та брів, ви не захочете зупинятись. Ось і все, що вам треба знати для початку.


Чому догляд за бровами та віями такий необхідний

Вії та брови щодня зазнають всілякого стресу, як-то вплив ультрафіолету та забрудників, а також косметичних послуг, як-то нарощування вій або ламінування брів. Також вплив мають і природні неминучі фактори, такі як генетика і старіння. Існує безліч факторів стресу, які можуть вплинути на зовнішній вигляд вій та брів.

Регулярний догляд допоможе віям та бровам краще справлятися із щоденними викликами. Шукайте засоби з кондиціонувальними та зміцнювальними властивостями, які допоможуть віям та бровам виглядати здоровими, блискучими та менш ламкими.


Як доглядати за бровами та віями

● Очищення: видаліть макіяж, бруд та забруднення з вій та брів за допомогою очищувального засобу на основі міцелярної води без олій. Ми рекомендуємо нашу міцелярну формулу Micellar Water Lash Wash.

● Маска: двічі на тиждень наносьте Lash & Brow Masque на чисті сухі вії та брови. Залишіть на 15 хвилин, потім видаліть.

● Кондиціонер для вій: один раз на день наносьте формулу RevitaLash® Advanced на чисті сухі вії, за 2 мм від лінії росту вій.

Кондиціонер для брів: один раз на день наносьте формулу RevitaBrow® Advanced на чисті сухі брови.


Скажіть «привіт» натуральній красі вій та брів

Побудова ідеального догляду 一 це вибір продуктів з правильними інгредієнтами.

Насичені поживними речовинами рослинні компоненти (наприклад, комплекс Tri-Flora у складі Lash & Brow Masque) сприяють зміцненню волосся вій і брів, повертаючи їм силу, природний блиск та життєву енергію.

А BioPeptin Complex® 一 наша ексклюзивна технологія в кондиціонерах RevitaLash® Advanced та RevitaBrow® Advanced 一 включає пептиди, біотин, ліпіди та екстракт зеленого чаю, багатий пантенолом, які допомагають кондиціонувати, зміцнювати та пом'якшувати вії та брови, захищаючи їх.

З таким складом ваші вії та брови будуть на шляху до свого найкращого у житті зовнішнього вигляду.


До речі, ми вже подбали про основу вашого догляду за віями й бровами: підготували для вас прекрасні набори колекції Au Naturale!

В наборі для вій ви знайдете культовий кондиціонер для вій, маску для вій та брів, а також щипці для підкручування вій. А в наборі для брів представлені кондиціонер для брів, маска для вій та брів, фірмовий пінцет. Кожен із наборів упакований у красиву й стильну торбинку-косметичку зі штучної шкіри. Не зволікайте, кількість наборів дуже обмежена!

imgonline-com-ua-Compressed-lEH1o4jFqVzQJ.jpg

ПРИДБАТИ НАБІР ДЛЯ ВІЙ


imgonline-com-ua-Compressed-oa4zGAXCMXfeSsu.jpg

ПРИДБАТИ НАБІР ДЛЯ БРІВ


Також у новинах

Особливий догляд за віями й бровами - 8 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Особливий догляд за віями й бровами - 9 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Особливий догляд за віями й бровами - 10 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку