FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ УСІХ З РОЗУМУ ЗВІВ!

20 Квітня 2021

ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ УСІХ З РОЗУМУ ЗВІВ! - 1 - revitalash

Олівець для брів – надзвичайно простий і водночас абсолютно незамінний інструмент в житті сучасної жінки.

Так історично склалося, що коли йдеться про елітну косметику й аксесуари, на думку в першу чергу спадає Франція, Італія, можливо ще Японія й США. А от Німеччина чомусь рідко входить в топ-10. Але сьогодні цей стереотип буде зруйновано, раз і назавжди.

Коли в нас зародилася ідея створення олівця для брів, ми дуже довго й ретельно шукали лабораторію, яка б допомогла нам зробити найбільш точну, зручну й природну на вигляд формулу серед усіх аналогів на ринку. Нашій радості не було меж, коли ми знайшли свою бездоганну лабораторію в Німеччині. Результати нашої плідної співпраці тепер просто вражають: разом ми створили фантастичний олівець для брів Hi-Def Brow Pencil, який бездоганно окреслює й скульптурує брови, непомітно приховує всі недоліки (як-от прогалини), допомагає досягти бажаної густоти, виразності, форми, підкреслює індивідуальність і неповторність.


НАЙКРАЩІ ДРУЗІ ДІВЧИНИ – ЦЕ ОЛІВЦІ ДЛЯ БРІВ


Хороший олівець для брів – це найкращий інструмент, щоб швидко й просто підкоригувати й освіжити образ, будь-де й будь-коли. Проте важливо пам’ятати: як і в тому жарті, олівці на колір і смак бувають різні. В нашому випадку йдеться про те, що не всі олівці на ринку є однаково якісними. Свого часу ми поставили собі за мету створити абсолютно ідеальний олівець для брів, який відповідатиме абсолютно всім вимогам. Ось чому ми впевнено заявляємо, що Hi-Def Brow Pencil – це найкращий друг дівчини – адже він винятково простий у застосуванні й слугуватиме винятково індивідуальним потребам кожної красуні. Лише кілька легких рухів – і ось ви додали кольору, довжини, густоти вашим бровам. Ба більше, формула містить купу корисних живильних інгредієнтів!


ВНУТРІШНІЙ СТЕРЖЕНЬ – ОСЬ ЩО ВАЖЛИВО


Ретельно продуманий німецький дизайн олівця для брів Hi-Def Brow Pencil настільки розумний, що міг би захистити докторську дисертацію! З одного боку олівця – точний аплікатор, яким можна промальовувати тонкі й товсті лінії, які можна розтушовувати, адаптуючи до індивідуальних потреб, і створювати будь-який образ: від максимально природного й легкого до голівудського й драматичного. А з іншого боку – зручна щіточка, яка розтушовує, підфарбовує й розчісує брови, надаючи бажаної укладки й форми. Олівець Hi-Def Brow Pencil надзвичайно простий у застосуванні, комфортно лежить у руці й забезпечує бездоганне нанесення. Буквально кілька штрихів – і вуаля!


ВЕСЬ СЕКРЕТ У ФОРМУЛІ


Завдяки високоякісним полімерам Hi-Def Brow Pencil тримається до 10 годин. Вітамін Е кондиціонує брови й забезпечує антиоксидантний захист. Формула легка й пластична, тому її можна наносити в кілька шарів, залежно від вашого настрою й бажаного образу. Олівець доступний у трьох кольорах: коричневий холодний, коричневий теплий, світло-коричневий. Звісно ж, продукт схвалений дерматологами, клінічно протестований, гіпоалергенний, веганський, не тестується на тваринах, не містить парабенів і фталатів.


І коли пандемія вимушує ховати половину обличчя за маскою, вся увага прикута лише до вашого погляду – виразного, незабутнього, яскравого. Завдяки олівцю Hi-Def Brow Pencil ваші брови завжди будуть бездоганними й розкішними.

Карандаш-800_на_800.png

ПРИДБАТИТакож у новинах

ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ УСІХ З РОЗУМУ ЗВІВ! - 3 - revitalash

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ НА ОЧІ

22 Жовтня 2021

На що ми найперше звертаємо увагу при знайомстві? Очі притягують, як магніт. А виразний погляд 一 це потужна сила!

Детальніше
ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ УСІХ З РОЗУМУ ЗВІВ! - 4 - revitalash

Програма Pink Program 2021

18 Жовтня 2021

RevitaLash® Cosmetics продовжує щорічні благодійні ініціативи, спрямовані на боротьбу з раком молочної залози.

Детальніше
ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ УСІХ З РОЗУМУ ЗВІВ! - 5 - revitalash

ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ЩО НАМ (НЕ) ВІДОМО?

13 Жовтня 2021

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Детальніше

Возврат к списку