FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Один олівець 一 безліч образів

11 Травня 2022

Один олівець 一 безліч образів - 1 - revitalash

Олівець-лайнер 一 це універсальний інструмент макіяжу, який в умілих руках стане справжнім художнім знаряддям.

Втомились від того, що чергова нова тенденція потребує чергового нового продукту? Існує спосіб, як експериментувати з актуальними стилями, не завдаючи ударів по гаманцю і не переповнюючи косметичку. Справа у виборі розумних продуктів, які дозволяють створити декілька образів з мінімальними зусиллями 一 як, наприклад, наш олівець Defining Liner. Цей кремовий лайнер з насиченим пігментом і високим ступенем впливу простий у використанні і універсальний, незалежно від тренду.


Рука на пульсі моди

Завдяки епатажним знаменитостям, як-то Леді Гага або Емма Вотсон, сміливий макіяж очей виходить на передній план. Чи то графічна підводка неочікуваних відтінків або прикраси у вигляді кристалів і райдужного блиску, ці образи надихають любительок макіяжу вийти із зони комфорту.

За словами відомої візажистки Даніелли Деві, макіяж використовується як продовження особистості кожної людини: підкреслює впевненість, надає різкості, гучно заявляє про себе. Це чудова ідея, яку може підтримати кожен!

Спробуйте повторити незвичайний макіяж очей, використовуючи лише Defining Liner і власний креатив.


Графічні лінії

Сміливі, графічні лінії мають лише одне правило: лайнер має виглядати чітко та продумано.

В усьому іншому зовнішній вигляд залежить лише від вас. Бажаєте подвійну стрілку? Як щодо техніки cut crease (підвести складку повік і закінчити стрілку трохи вище лінії росту вій)?

Бажаєте спробувати довільну форму? Пограйте з геометрією, а графічний дизайн підкресліть кольором або блискітками. Цей стиль 一 справжнє самовираження.

Ось в чому суть: цей звичайний олівець для очей 一 простий у використанні, завдяки стійкій до розмазування і шовковистій формулі Defining Liner, що фіксує вологу. Він ковзає по повіках, не збивається і не обсипається, а вбудована точилка дозволяє завжди мати тоненький кінчик. Щіточка для розтушовування допомагає швидко прибрати усі нерівні лінії.


Крапочки й лінії

Шукаєте щось цілковито нове? Як щодо крапочок? Цей привабливий ефект можна використовувати як самостійно, так і в сукупності з будь-яким стилем підводки. Спробуйте поставити крапочки вздовж лінії вій замість суцільної підводки або одну крапку по центру нижньої лінії вій.

Доповніть свою підводку рядком крапок над стрілкою. Забудьте про будь-які рамки і намалюйте собі крапочки конфеті або штучні веснянки. Спеціальний розтушовувач у Defining Liner забезпечує абсолютний контроль, так що ваша внутрішня дитина може розгулятись!


Звабливі котячі очі

Більш м'який, більш тонкий варіант класичних «котячих очей» забезпечує ту ж саму драматичність без інтенсивної чіткості (ідеально підходить для тих, кого лякають бездоганні лінії). Цього стилю легко досягти і його можна цікаво обіграти. Зробіть традиційну стрілку в стилі «котячі очі». Розмір залежить від вас (спробуйте різну довжину та ширину). Потім розтушуйте тіні. Це буде дуже просто завдяки розтушовувачу, що йде в комплекті Defining Liner. Просто доторкніться щіточкою до верхнього краю підводки і обережно потягніть вгору, щоб пом'якшити лінії та створити тонкий градієнт. За бажанням, нанесіть зверху димчасті тіні. В будь-якому випадку, ця техніка ідеально підходить для простого, але дуже зібраного образу.

Хочете ще більшого ефекту? Доповніть будь-яку з ваших найкращих підводок для очей засобом Double-Ended Volume Set. Цей видатний дует для надання об'єму зможе вивести ваші графічні малюнки на новий рівень. Праймер для вій кольору блакитного індиго посилює дію туші для вій, робить погляд більш живим. Зміцнювальна туш надає віям насичений пігмент і робить їх розкішними за мінімальних зусиль.

Тенденції краси приходять та йдуть, а об'ємні вії ніколи не вийдуть з моди.

Придбайте ваші улюблені засоби:


hOxKl5us (1).png

ПРИДБАТИ ОЛІВЕЦЬ-ЛАЙНЕРf17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ ТУШ-І-ПРАЙМЕР

Також у новинах

Один олівець 一 безліч образів - 4 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Один олівець 一 безліч образів - 5 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Один олівець 一 безліч образів - 6 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку