FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Новий рік, нові перемоги

27 Грудня 2022

Новий рік, нові перемоги - 1 - revitalash

Чого навчив нас рік 2022 і що варто побажати собі на новий, 2023 рік? І як зберегти гармонію в вирі найбільш непередбачуваних подій?

Попри всі перипетії й виклики, що їх кидає нам життя, особливо в умовах війни, ми продовжуємо вірити в чудеса та нашу близьку перемогу. Безперечно, в 2022 році світ змінився кардинально. Світ уже не буде таким, як раніше. Але ми зуміли адаптуватися до цих змін, освоїли нові навички, так чи так віднайшли рівновагу, ми незламні й боремося далі. Напередодні Нового року варто приділити час на підбиття підсумків року, що минає, та складання переліку нових цілей на рік прийдешній.


У Новому році я обіцяю:

● Навіть в умовах воєнного стану дбати про себе. Хай там що, а ворог не має права зістарити мене на двадцять років!

● Коли відчуватиму втому й виснаження, я дозволю собі перепочити й набратися сил, щоб потім знову сяяти й мати бездоганний вигляд!

Радіти кожному дню, кожному новому знайомству, кожній зустрічі зі старими друзями й кожній можливості побути наодинці з собою.

Мати максимально фантастичний вигляд, такий, що всі навколо будуть захоплюватися й заряджатися моєю енергією та брати за приклад для наслідування!

Регулярно балувати себе. Науково доведено, що ритуали піклування про себе поліпшують настрій! Це стосується зокрема й догляду за собою та макіяжу.

Доглядати за віями й бровами, наносити макіяж очей, коли заманеться... Бути собою! Внутрішнє сяйво 一 ось що по-справжньому красиво! Тож я буду сяяти не лише в Новорічну ніч, а цілий рік, щодня без винятку!


А з чого розпочати, спитаєте ви? Із наших дивовижних продуктів для вій, брів (і також волосся)! У нашому асортименті представлені кондиціонери для догляду за віями й бровами, засоби декоративного макіяжу очей, інструменти для цієї ж зони, і ціла окрема колекція продуктів для волосся. Не зволікайте, адже годинник скоро проб’є заповітну північ!

Крім того, ви ще встигаєте придбати розкішні подарункові набори 一 для себе чи для рідних, і здійснити ще одну мрію.

Quiz-2021-HP-Banner-Desktop-Domestic_1400x.progressive (1).jpg
В МАГАЗИН

Також у новинах

Новий рік, нові перемоги - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Новий рік, нові перемоги - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Новий рік, нові перемоги - 5 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку