FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Новинка: RevitaLash® Advanced Sensitive

24 Жовтня 2022

Новинка: RevitaLash® Advanced Sensitive - 1 - revitalash

Кондиціонер для вій для чутливих очей? Нарешті він існує! Знайомтеся, це RevitaLash® Advanced Sensitive.


Підвищена чутливість і схильність до подразнення в зоні навколо очей – досить поширена проблема, знайома мільйонам чоловіків і жінок по всьому світу. Це той випадок, коли навіть улюблені засоби догляду й макіяжу, абсолютно звичні для інших – як-то туш, крем, кондиціонер для вій – можуть викликати почервоніння й дискомфорт очей.

При надмірній чутливості очей пошук будь-якого продукту догляду перетворюється на справжній виклик.

Але є й хороші новини: нарешті створили кондиціонер для вій, який підходить навіть для чутливих очей! Так-так, відтепер навіть власники й власниці дуже чутливих, схильних до подразнення очей мають можливість здобути красиві, розкішні, здорові натуральні вії.

Зустрічайте перший у світі кондиціонер для вій, створений спеціально для чутливих очей

Кондиціонер для вій + чутливі очі = ... місія неможлива?! Раніше так і було, але правила гри змінилися! Бренд RevitaLash® Cosmetics створив кондиціонер для вій спеціально для чутливих очей: RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner.

Розробка формули потребувала часу й терпіння. Зрештою наша команда фахівців знайшла той унікальний рецепт формули, яка матиме ніжну дію й водночас ефективні результати. Новий продукт теж розроблений лікарем-офтальмологом і гарантує максимальну безпеки та помітне оздоровлення ваших вій.

Як працює ця формула?

Новий продукт розроблений на основі найновітніших, науково-перевірених технологій. В серці формули наша унікальна технологія Revitasome® Technology. Вона забезпечує витримку в часі й повільне надходження активних інгредієнтів у кожну війку, завдяки чому кондиціонер не викликає подразнення навіть у дуже чутливих очей.

Усі компоненти були відібрані за критеріями оптимальної дії при мінімальному ризику подразнення. Так ми обрали мірістоїл пентапептид-17 – інноваційний пептид із п'яти амінокислот. Він має захисну й антиоксидантну дію, запобігає ламкості й пошкодженню вій. Протеїни рису відновлюють еластичність, гнучкість і сяйво волосків. Алое вера заспокоює й гідратує, амінокислоти утримують вологу й зміцнюють вії.

Яких результатів очікувати?

Ті, хто вже випробував новинку, залишили море захоплених відгуків. У 8-тижневому незалежному споживацькому дослідженні продукту RevitaLash® Advanced Sensitive Eyelash Conditioner взяв участь 161 доброволець, і ось які результати опитування: 98% учасників помітили оздоровлення вій, 96% відзначили, що вії стали підживленими й міцнішими.

А як щодо чутливості очей? 97% учасників не мали почервоніння, 93% не мали подразнення. Зверніть увагу, що в цьому дослідженні 20% учасників зазначили в анкетах, що в минулому мали досвід чутливості або подразнення від інших кондиціонерів для вій.

Також варто зазначити, що формула безпечна при носінні контактних лінз, безпечна при носінні штучних нарощених вій; гіпоалергенна, не викликає подразнення, не містить парабенів, фталатів, ароматизаторів.

А найкраще те, що цей продукт нарешті робить красиві, розкішні, доглянуті вії абсолютно досяжною реальністю для багатьох людей із чутливими очима. Час настав!

Придбайте новинку в нашому інтернет-магазині:

RLAS - Transparent (1).png

В МАГАЗИН


Також у новинах

Новинка: RevitaLash® Advanced Sensitive - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Новинка: RevitaLash® Advanced Sensitive - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Новинка: RevitaLash® Advanced Sensitive - 5 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку