FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Недосипання: які наслідки?

10 Січня 2022

Недосипання: які наслідки? - 1 - revitalash

Чи знаєте ви, що шкіра, очі, брови, вії страждають від нічного ворочання більше, ніж ви можете собі уявити?

Без семи або восьми годин гарного сну (якщо заснути до опівночі) 一 ви не в собі, чи не так? Буркотливість, роздратованість, втома і розгубленість, ви точно не в найкращій формі.

Але чи підозрювали ви, що насправді від неякісного сну або ж його нестачі страждають навіть шкіра, вії та брови?


Це може бути неприємно

Брак сну напряму пов'язаний зі здоров'ям шкіри. Вночі шкіра насичується киснем... тобто необхідний кисень і поживні речовини, що містяться в крові, виходять назовні і буквально «живлять» шкіру. Це природний спосіб зберегти молодість та еластичність шкіри.

Результати тривалого порушення сну занадто очевидні. Людина виглядає блідою, пригніченою і старшою, ніж є насправді. Ще колись молоде сяйво починає марніти. Вії та брови також можуть постраждати. Скажімо так, це зовсім не той вигляд, якого ми прагнемо.


Здорові вії та брови

Навіть якщо ви не отримуєте повноцінного відпочинку, ви можете допомогти захистити і насичити поживними речовинами ваші вії та брови. І це просто.

По-перше, задумайтесь про шовкову наволочку. Чому це важливо? Коли ви крутитесь і перевертаєтесь, впираючись обличчям в подушку, то можете дійсно нанести йому шкоди. В цьому винне звичайне тертя... Ви трете вії і брови, поки вони не зламаються чи передчасно не випадуть. Цій пораді вже багато століть, але вона досі має сенс. А що може бути кращим за шовкову наволочку? Ну, можливо, ще і простирадло!

Окрім того, очищення перед сном 一 це дуже корисна процедура для здоров'я вій. Забудьте про використання жорстких засобів, які пересушують. Якщо ви ще не спробували міцелярну воду, то радимо це виправити. Щоб дізнатись все про цю чудодійну воду, зверніть увагу на Micellar Water Lash Wash.

967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ


А тепер йдіть і виспіться... це наказ!


Також у новинах

Недосипання: які наслідки? - 3 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Недосипання: які наслідки? - 4 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Недосипання: які наслідки? - 5 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку