FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО REVITALASH ADVANCED

23 Вересня 2020

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО REVITALASH ADVANCED - 1 - revitalash

Коли її наносити? Як її наносити? Хто може її застосовувати?

Ще в 2006 році ми запустили нашу культову формулу RevitaLash і започаткували нову категорію косметичних продуктів. Сьогодні, майже через 15 років, RevitaLash® Advanced є однією з найбільш продаваних сироваток для вій у світі – власне, вона продається кожні 33 секунди!* Ми ж постійно отримуємо запитання про найкращий спосіб застосування RevitaLash Advanced, коли її наносити, як її наносити, хто може її застосовувати – список можна продовжувати і продовжувати... Саме тому ми вирішили зібрати докупи найпоширеніші запитання та відповісти на них, поки ви теж не спитали.

ЯК ПРАЦЮЄ СИРОВАТКА-КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ВІЙ REVITALASH® ADVANCED EYELASH CONDITIONER?

Сироватка-кондиціонер RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner створена досвідченим офтальмологом, доктором Майклом Брінкенгоффом. Її основне призначення – покращення здоров’я та зовнішнього вигляду вій. Ретельно розроблена формула містить наш запатентований комплекс BioPeptin Complex®, який кондиціонує й покращує стан і вигляд природних вій, надає їм вражаючого об’єму й густоти.

ЯК І КОЛИ НЕОБХІДНО НАНОСИТИ СИРОВАТКУ REVITALASH® ADVANCED?

Один раз на день, вранці або ввечері, необхідно нанести сироватку на чисті сухі вії одразу над лінією росту. Перед нанесенням додаткових засобів треба дочекатися повного висихання рідини. Для максимальної чистоти цільової зони, а також належної гідратації та комфорту, ми рекомендуємо використовувати нашу міцелярну воду Micellar Water Lash Wash перед застосуванням сироватки RevitaLash® Advanced.

ВІЇ СТАНУТЬ БІЛЬШ ПІДКРУЧЕНИМИ ПІСЛЯ REVITALASH® ADVANCED?

Так! Ефект завивки – одна із дивовижних переваг застосування сироватки RevitaLash® Advanced. Багато покупців відзначили помітне підкручування вій в результаті регулярного використання формули. Це все завдяки нашій запатентованій технології Curl Effect®, яка допомогає забезпечити запаморочливий ефект RevitaLash® Advanced.

КОНДИЦІОНЕР REVITALASH® ADVANCED ЗМІНИТЬ МІЙ КОЛІР ОЧЕЙ?

За умови застосування згідно інструкції, формула не потрапляє в очі й, відповідно, не має жодного фізіологічного впливу на очі, зокрема на їх колір (колір райдужної оболонки).

КОЛИ СТАНУТЬ ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ REVITALASH® ADVANCED?

Кожен випадок індивідуальний. Багато споживачів відзначали покращення стану вій негайно. Згідно з результатами незалежного споживацького дослідження, 98% користувачів RevitaLash Advanced мали значне покращення вигляду вій через 6 тижнів. Для отримання найкращих результатів важливо дотримуватися інструкції по застосуванню.

НА СКІЛЬКИ ВИСТАЧАЄ СИРОВАТКИ REVITALASH® ADVANCED EYELASH CONDITIONER?

За умови застосування згідно інструкції, формули вистачає приблизно на 6 місяців (формат 3,5 мл). Сироватки в об’ємі 2 мл вистачає приблизно на 3 місяці – цього достатньо, щоб помітити результати. Термін зберігання нерозкритого тюбика: 3 роки. Термін придатності після розгерметизації тюбика становить 1 рік.

А МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ REVITALASH® ADVANCED ПІСЛЯ КЕРАТИНОВОГО ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ?

Можна! Формула RevitaLash Advanced безпечна для застосування після кератинового ламінування вій; разом вони дадуть вражаючий ефект! Єдине застереження: після процедури необхідно зачекати 2-3 дні, а потім відновити застосування RevitaLash Advanced. Однак для певності ми рекомендуємо спершу проконсультуватися з вашим майстром.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ СИРОВАТКУ ДЛЯ ВІЙ REVITALASH® ADVANCED, ЯКЩО В МЕНЕ ШТУЧНІ АБО НАРОЩЕНІ ВІЇ?

Так, RevitaLash® Advanced безпечний для штучних і нарощених вій. Формула також допоможе зберегти здоров’я та красу справжніх вій, і мінімізувати шкідливий вплив, характерний для тривалого носіння штучних чи нарощених вій.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ REVITALASH® ADVANCED, ЯКЩО В МЕНЕ ПЕРМАНЕНТНИЙ АБО НАПІВ-ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ?

Так. Формула RevitaLash® Advanced не впливає на перманентний або напів-перманентний макіяж. Якщо процедура була проведена нещодавно, переконайтеся, що зона очей повністю відновилася після цього, і проконсультуйтеся з лікарем перед використанням продуктів.

Уже загорілися бажанням випробувати цей дивовижний засіб? Придбайте прямо зараз!

e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ


Також у новинах

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО REVITALASH ADVANCED - 3 - revitalash

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ НА ОЧІ

22 Жовтня 2021

На що ми найперше звертаємо увагу при знайомстві? Очі притягують, як магніт. А виразний погляд 一 це потужна сила!

Детальніше
НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО REVITALASH ADVANCED - 4 - revitalash

Програма Pink Program 2021

18 Жовтня 2021

RevitaLash® Cosmetics продовжує щорічні благодійні ініціативи, спрямовані на боротьбу з раком молочної залози.

Детальніше
НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО REVITALASH ADVANCED - 5 - revitalash

ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ЩО НАМ (НЕ) ВІДОМО?

13 Жовтня 2021

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Детальніше

Возврат к списку