FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

НАШ РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-ПРАЙМЕР

17 Грудня 2020

НАШ РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-ПРАЙМЕР - 1 - revitalash

Зустрічайте AquaBlur® – наш революційний гель-праймер для шкіри навколо очей, який можна наносити також на вії й брови!

За останнє десятиліття технології догляду за шкірою стрімко зросли, проте категорія догляду за шкірою навколо очей лишилася майже незмінною. Більшість гелів та кремів для області навколо очей досить-таки нехитрі й прості: незалежно від вашого віку й типу шкіри, ви, найімовірніше, потребуєте додаткової гідратації в цій зоні, щоб погляд був свіжим і бадьорим, а шкіра навколо очей була пружна й гладенька. Лише небагатьом продуктам вдалося вийти за межі банального зволоження шкіри навколо очей. Зустрічайте гідратуючий гель-праймер AquaBlur® – наш революційний продукт, який можна наносити також на вії й брови!

ЩО ТАКЕ AQUABLUR®?


Гель AquaBlur® – це один із перших у своїй категорії продукт, який має багатофункціональну дію й корисний не лише для шкіри під очима, але також для повік, вій і брів. Революційна формула містить перевірені інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, комбуча й бурі водорості. Вони гідратують, відновлюють, вирівнюють і заспокоюють шкіру. Але що по-справжньому вирізняє AquaBlur® з-поміж аналогів – це біотин, який зміцнює й кондиціонує вії та брови. Ще один бонус: AquaBlur® створює бездоганне полотно для макіяжу, завдяки якому консилер, туш, інші засоби декоративної косметики лягають ідеально рівно й тримаються краще.

ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ ПРОДУКТОМ?


AquaBlur® необхідно використовувати після нанесення сироваток RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced. Використовувати вранці й ввечері. Видавити пів-дози гелю AquaBlur® на подушечку пальця. М’яко нанести й розподілити по області навколо очей, включно із зоною під очима, повіками, віями, бровами. Після повного поглинання нанести наступні продукти догляду чи макіяж.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ


AquaBlur® не містить олій, тому цей гель можна використовувати, якщо ви носите штучні вії. Крім того, формула схвалена дерматологами й офтальмологами, тому абсолютно безпечна для делікатної області навколо очей. Як і всі наші продукти, AquaBlur® є гіпоалергенним засобом, не містить парабенів, фталатів і ароматизаторів. А ще AquaBlur® підходить для веганів і не тестується на тваринах!

Купити AquaBlur® прямо зараз:


Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png
ПРИДБАТИ


Також у новинах

НАШ РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-ПРАЙМЕР - 3 - revitalash

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ НА ОЧІ

22 Жовтня 2021

На що ми найперше звертаємо увагу при знайомстві? Очі притягують, як магніт. А виразний погляд 一 це потужна сила!

Детальніше
НАШ РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-ПРАЙМЕР - 4 - revitalash

Програма Pink Program 2021

18 Жовтня 2021

RevitaLash® Cosmetics продовжує щорічні благодійні ініціативи, спрямовані на боротьбу з раком молочної залози.

Детальніше
НАШ РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-ПРАЙМЕР - 5 - revitalash

ТУШ ДЛЯ ВІЙ: ЩО НАМ (НЕ) ВІДОМО?

13 Жовтня 2021

Ви з нею давно знайомі й, здавалося б, усе про неї знаєте. Втім, нема межі досконалості. Це стосується не лише вій, але й туші.

Детальніше

Возврат к списку