FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Магнітні вії: сила тяжіння

13 Грудня 2021

Магнітні вії: сила тяжіння - 1 - revitalash

Доволі прості й зручні в користуванні, цілком доступні, а головне 一 гламурні й густі. Невже все так бездоганно?..

Вони 一 модні, гламурні, зручні, а також можуть дорого коштувати, й тут ідеться не лише про фінансовий бік справи.

Магнітні вії 一 це все вищеперераховане, і навіть більше. Колись нішеві, а тепер мейнстрімні, численна кількість брендів поспішають випустити їх на ринок. Вартість у діапазоні від 20 доларів до 200, а то й більше.


Отож... у чому підступ?

Це така ж пастка, як і всі косметичні засоби та процедури. Існують якісні оригінали, підробки, люксові версії, які можуть бути або не бути кращими за свої дешевші аналоги.

На кону, звичайно, ваш гаманець. Але ще важливішим є здоров'я власних вій та очей. Адже не хочеться ставити під загрозу ні те, ні інше. В соціальних мережах ходять страшні історії про те, скільки шкоди завдали магнітні вії.

Отже, як вибрати «правильні» магнітні вії?


Спершу прочитайте цю статтю!

Поставте собі запитання: чи перебувають ваші справжні вії в достатньо гарному стані, щоб витримати стрес від накладних вій... не лише фізичне навантаження в вигляді тертя й смикання, але і хімічний стрес від клею і засобів для його видалення, які використовуються для традиційних накладних вій? Але й на цьому проблеми не вичерпуються: можна втратити вії і при знятті магнітів.

Врешті-решт, якщо накладні вії ослаблюють і без того слабкі натуральні вії, на цьому й зупиніться. Або, краще сказати, зачекайте хвилинку... або навіть декілька тижнів... поки ви не покращите здоров'я і стан своїх вій.

Присвятіть місяць-два догляду, зволоженню, зміцненню та захисту вій. Тільки після цього ви будете готові до накладних вій будь-якого типу. Почніть з міцелярної води Micellar Water Lash Wash, щоб видалити забруднення та зволожити вії, а потім щоденно використовуйте кондиціонер RevitaLash® Advanced для надання сили і блиску. Ви також зможете звести до мінімуму пошкодження вій розумним використанням високоякісної туші, наприклад, нашого бестселера Double-Ended Volume Set. І обов'язково використовуйте якісні щипці для завивки вій, наприклад, наші Signature Lash Curler, і позбудьтесь дешевих «вбивць вій».


Готові до розкішного, виразного голівудського погляду?

Готові до високих технологій? Тоді саме час дізнатись дещо про магнітні вії.

Почнімо з того, що в цих віях на основі смужки використовуються крихітні магніти. Клац... і вони приклеїлись і закріпились. Тут немає клею, що є основною перевагою. По суті, ви поміщаєте свої справжні вії між магнітами. Ось і все.

Встановлювати і знімати магнітики 一 простіше всього. А ось при використанні клею може бути складно вирівняти смужку. Для досягнення ідеального вигляду знадобиться час і терпіння.

Магнітні вії теж потребують часу для вирівнювання, навіть без клею. Більш того, дехто стверджує: для того, щоб навчитись працювати з магнітними віями, треба більше часу. Тим не менш, поступово з ними і правда буде легше, і, принаймні, вони менш неохайні. А оскільки немає клею, вірогідність алергічної реакції на магнітні вії менша.

Ще один плюс: магнітні вії можна використовувати багаторазово... не треба викидати їх після використання. Магнітні вії кращої якості повинні працювати найдовше. Не варто очікувати, що пара за 20 доларів протримається так само довго, як пара класу люкс. Деякі бренди стверджують, що вони можуть прослужити до 60 разів.

Більшість погодиться з тим, що магнітні вії легко адаптуються і є універсальними. Звісно, як і традиційні накладні вії, і ті й інші бувають різних стилів і форм, але різноманіття магнітних вій здається майже нескінченним.


Алее... Завжди є одне «але»

Декілька моментів, про які слід пам'ятати. Накладні вії можна кріпити ближче до лінії росту вій, тому, кажуть, вони виглядають менш фальшиво, ніж магнітні вії. Більш того, накладні вії гнучкі... їх простіше зігнути по формі ока і надати їм більш природний вигляд, а магнітні вії можуть здаватись більш жорсткими.

Накладні вії, які кріпляться за допомогою клею, здаються більш надійними. Магнітні вії можуть злегка рухатись. Декого це дратує... відчуття, ніби вії ось-ось відпадуть.

Оскільки магнітні вії менш гнучкі, вони краще виглядають на деяких формах очей. Ви маєте переконатися в цьому самі. Нехай професіонал допоможе вам вирішити, чи пасують вам накладні вії.


Оптимальний варіант?

Це залежить тільки від вас. Запитайте поради спеціаліста або друзів. Спробуйте менш дорогу (але і не найдешевшу) пару, перш ніж переходити до люксу.

І пам'ятайте: ваші вії мають бути здоровими, сильними і зволоженими, перш ніж ви одягнете накладні вії будь-якого типу. В іншому випадку ви можете на довгий час погіршити стан своїх вій! Ось чому кондиціонер RevitaLash Advanced 一 це незамінний перший крок.


Найбільш високоякісний догляд уже чекає на вас у нашому зручному онлайн-магазині.


e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ

f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Images-2020_MWLW_2_800x.png

ПРИДБАТИ

w7pwoohm953g88v3397mygdubnymgjbi.png

ПРИДБАТИ


Також у новинах

Магнітні вії: сила тяжіння - 6 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Магнітні вії: сила тяжіння - 7 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Магнітні вії: сила тяжіння - 8 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку