FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Краса vs розум

29 Червня 2020

Краса vs розум - 1 - revitalash

Краса чи розум? Одвічна дискусія про те, що важливіше. А й справді, що?

Краса – це те, що кидається в очі, привертає увагу й викликає перше, візуальне враження. Очі знають, що нам подобається, і зоровий контакт є інстинктивним. Але розум, точніше, мозок, чинить спротив і стримує інтерес. Саме мозок, розум, інтелект – це той повільний відбиток, який дозволяє нам налагоджувати емоційний зв’язок протягом тривалого періоду часу. Так, очі знають, що шукати. Але ж ми розумні, мислячі істоти, тому не останню роль в сприйнятті краси грає саме мозок.


Чи є золота середина між красою й розумом?

Звісно! Це розумна краса! Ви знайшли цей святий грааль, адже RevitaLash Cosmetics – це краса й розум в одному флаконі!

Наша історія розпочалася в 2006 році з одного-єдиного засобу – оригінальної сироватки для вій. Доктор медичних наук Майкл Брінкенгофф створив її, щоб розрадити кохану дружину Ґейл та повернути їй впевненість у собі під час виснажливої боротьби з раком грудей. Та найперша сироватка переросла в цілу колекцію косметичних засобів, які відновлюють природну красу й допомагають жінкам дати відсіч тяжким наслідкам захворювання та радикального лікування, відродити природну красу й силу духу всіх жінок.

Оскільки бренд заснований лікарем-офтальмологом, наша місія – створювати не лише високоефективні, але й безпечні формули, які не містять зайвих і потенційно шкідливих інгредієнтів. Ми в RevitaLash® Cosmetics віримо, що якість продукції, яку ми наносимо ззовні, не менш важлива, ніж те, що ми вживаємо всередину. Ми дотримуємося найвищих стандартів під час створення кожної формули. Дізнайтеся, чого очікувати від кожного продукту RevitaLash® Cosmetics.


Ми проти жорстокого ставлення до тварин

За даними Humane Society International, щорічно близько 500 000 тварин стають піддослідними. Для RevitaLash Cosmetics здоров'я та безпека наших клієнтів так само важливі, як і здоров'я та безпека наших пухнастих друзів. Ми з гордістю заявляємо, що виступаємо проти жорстокого поводження з тваринами: ми не тестуємо свою продукцію на тваринах. Крім того, наразі діяльність RevitaLash Cosmetics спрямована на те, щоб до 2021 року вся наша продукція була повністю веганською. Станом на сьогодні, 75% нашої продукції вже має таку позначку.
*Веганський – не містить інгредієнтів тваринного походження.


Продукція схвалена дерматологами й клінічно протестована

Наш бренд очолюваний лікарем-офтальмологом, тому для нас безпека й наука є фундаментальними цінностями. Ми завжди дотримуємося найвищих стандартів якості під час розробки та виготовлення продукції. Ми переконані, що абсолютно все, з чим контактує організм, мусить пройти суворі клінічні випробування й експертну оцінку дерматологів. Це стане запорукою максимальної безпеки й найвищих результатів для наших клієнтів.


Без парабенів

Парабени застосовуються в індустрії краси із 1950-х років. Їх використовують для збільшення терміну придатності та запобігання росту бактерій і цвілі в засобах догляду за шкірою та косметикою. На перший погляд, це абсолютно необхідна й корисна річ. Проте дослідження показали, що людський організм здатний засвоювати парабени, а вони можуть впливати на гормони. Наразі немає єдиної думки щодо доцільності використання парабенів. Тому ми обираємо більш безпечний шлях і не застосовуємо парабени в нашій продукції. Замість них у формули введені інші ефективні антимікробні препарати.


Без фталатів

Фталати, також відомі як пластифікатори, допомагають зволожувати, пом’якшувати, і сприяють прилипанню ароматів і парфумів до шкіри. Дослідження на гризунах виявили, що певні фталати можуть порушувати ендокринну діяльність. Багато вчених вважають, що постійне використання фталатів може бути таким же шкідливим для людини. Досі ведуться суперечки щодо фталатів. Ми вважаємо, що краще уникати спірних компонентів, тому наші продукти не містять фталатів.


Гіпоалергенна продукція не викликає подразнення

«Чутлива шкіра» – дуже поширене поняття в нашій індустрії. А на ринку стільки продукції, що пересічному споживачеві дуже важко визначити, які ж продукти можуть містить алергени, сенсибілізатори, подразнювальні інгредієнти й т.д. Тим більше, що в зоні очей шкіра дуже тендітна й більш схильна до підвищеної чутливості. Ми в RevitaLash Cosmetics хочемо полегшити життя нашим клієнтам, тому вся наша продукція є гіпоалергенною і не викликає подразнення. У складі формул немає алергенів, подразників і жорстких компонентів. Звісно, у декого може бути індивідуальна чутливість до певних інгредієнтів, які на загальних засадах не є алергенними. В такому разі необхідно ретельно перевіряти склад, перш ніж купувати новий продукт.

Отже, коли йдеться про красу vs розум, не обов’язково йти на компроміс, адже ми пропонуємо розумну красу! Ми в RevitaLash Cosmetics керуємося науковими фактами, створюючи кожен продукт. Ми переконані, що не треба жертвувати здоров’ям заради краси. Ми доводимо, що створювати високоефективну й абсолютно безпечну продукцію – цілком реально!


Дізнайтеся більше про склад кожного продукту в магазині.

Також у новинах

Краса vs розум - 2 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Краса vs розум - 3 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Краса vs розум - 4 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку