FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Ключові переваги міцелярної води

21 Грудня 2022

Ключові переваги міцелярної води - 1 - revitalash

Дізнайтеся, чому варто ввести міцелярну воду в свій режим догляду і як обрати найкращий продукт цієї категорії.

RevitaLash® Cosmetics постійно перебуває в пошуках найновіших і найефективніших інгредієнтів, які допомагають покращити стан і вигляд вій, брів, шкіри, волосся. Бренд заснований лікарем, тому нам важливо створити прецедент для перевірених, високорезультативних продуктів. Одна із наших новинок, Micellar Water Lash Wash, користується шаленою популярністю не лише тому, дає негайні результати, але й тому, що дозволяє іншим продуктам для догляду діяти більш ефективно. Дізнайтеся більше про Micellar Water Lash Wash!


Що таке міцелярна вода?

Якщо зазирнути в косметичку будь-якої француженки, або в скриньку візажиста, або в топ-рекомендації б’юті-блогерів, можна легко знайти дещо спільне: це міцелярна вода. Міцелярна вода загалом схожа на звичайну воду, але здатна на значно, ЗНАЧНО більше. Всього кілька натискань спрей-дозатора або кілька рухів ватним диском – і міцелярна вода очищує, тонізує, видаляє залишки макіяжу, дарує шкірі відчуття зволоженості.


Як міцелярна вода ввійшла в моду?

Технологія міцелярної води зародилася в Франції. Француженка – це синонім до слова «краса». Проте водопровідна вода в Франції дуже жорстка, тобто містить високий відсоток розчинених мінералів, зокрема, магній і кальцій, які відбирають у шкіри життєвонеобхідну вологу. Як наслідок – шкіра стає суха й подразнена. Яке ж рішення? Міцелярна вода. Роками француженки насолоджуються перевагами застосування міцелярної води, без жодних недоліків!


Який принцип дії міцелярної води?

Міцелярна вода складається з мікроскопічних сфер під назвою міцели в розчині м’якої води. Міцели діють, як магніти: вони притягують часточки бруду й жиру. Таким чином, міцели видаляють макіяж, себум, жир і бруд. Після міцелярної води шкіра, брови й вії бездоганно чисті й зволожені. Більше того, міцелярна вода – ідеальний багатозадачний і зручний продукт, незамінний у подорожах, і абсолютно безцінний після шаленої вечірки, коли нормально очистити обличчя просто не судилося.


Головне – це здоров’я вій та брів

Зовсім не гламурна й маловідома правда про вії та брови – це той факт, що накопичення макіяжу й бруду притягують кліщів. Так-так, крихітних, мікроскопічних кліщів. Перш ніж знепритомніти від жаху, дочитайте речення: мікроскопічні кліщі – це нормально, до певної міри. Кліщі, які живуть на віях і бровах, живляться себумом і жиром. Але коли на ніч ви забуваєте (або лінуєтеся) видалити макіяж, кількість кліщів перевищує норму, а це призводить до запалення й подразнення. Для максимально ефективного й повного видалення макіжу, себуму, жиру й бруду з області очей, зокрема, вій та брів, ми створили Micellar Water Lash Wash. Цей продукт не лише забезпечує чистоту й здоров’я вій та брів, але й підвищує ефективність дії сироваток для вій та брів.


Що ще варто знати

Якщо у вас штучні (нарощені або накладні) вії, Micellar Water Lash Wash – це найкращий вибір. Як відомо, нарощені вії важко очищувати; крім того, нарощені вії – справжній розсадник для розмноження мікроскопічних кліщів. Міцелярна вода Micellar Water Lash Wash не містить олій і масел, тому її можна розпилювати безпосередньо на вії. Таким чином забезпечується очищення вій (справжніх і штучних) без порушення їхньої цілісності.


Хочете мати чисті й здорові вії, брови, шкіру? Придбайте Micellar Water Lash Wash прямо зараз.


967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ

Також у новинах

Ключові переваги міцелярної води - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Ключові переваги міцелярної води - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Ключові переваги міцелярної води - 5 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку