FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ

09 Грудня 2020

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ - 1 - revitalash

Дізнайтеся, чому варто ввести міцелярну воду в свій режим догляду.

RevitaLash® Cosmetics постійно перебуває в пошуках найновіших і найефективніших інгредієнтів, які допомагають покращити стан і вигляд вій, брів, шкіри, волосся. Бренд заснований лікарем, тому нам важливо створити прецедент для перевірених, високорезультативних продуктів. Одна із наших новинок, Micellar Water Lash Wash, користується шаленою популярністю не лише тому, дає негайні результати, але й тому, що дозволяє іншим продуктам для догляду діяти більш ефективно. Дізнайтеся більше про Micellar Water Lash Wash!

ЩО ТАКЕ МІЦЕЛЯРНА ВОДА?

Якщо зазирнути в косметичку будь-якої француженки, або в скриньку візажиста, або в топ-рекомендації б’юті-блогерів, можна легко знайти дещо спільне: це міцелярна вода. Міцелярна вода загалом схожа на звичайну воду, але здатна на значно, ЗНАЧНО більше. Всього кілька натискань спрей-дозатора або кілька рухів ватним диском – і міцелярна вода очищує, тонізує, видаляє залишки макіяжу, дарує шкірі відчуття зволоженості.

ЯК МІЦЕЛЯРНА ВОДА ВВІЙШЛА В МОДУ?

Технологія міцелярної води зародилася в Франції. Француженка – це синонім до слова «краса». Проте водопровідна вода в Франції дуже жорстка, тобто містить високий відсоток розчинених мінералів, зокрема, магній і кальцій, які відбирають у шкіри життєвонеобхідну вологу. Як наслідок – шкіра стає суха й подразнена. Яке ж рішення? Міцелярна вода. Роками француженки насолоджуються перевагами застосування міцелярної води, без жодних недоліків!

ЯКИЙ ПРИНЦИП ДІЇ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ?

Міцелярна вода складається з мікроскопічних сфер під назвою міцели в розчині м’якої води. Міцели діють, як магніти: вони притягують часточки бруду й жиру. Таким чином, міцели видаляють макіяж, себум, жир і бруд. Після міцелярної води шкіра, брови й вії бездоганно чисті й зволожені. Більше того, міцелярна вода – ідеальний багатозадачний і зручний продукт, незамінний у подорожах, і абсолютно безцінний після шаленої вечірки, коли нормально очистити обличчя просто не судилося.

ГОЛОВНЕ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я ВІЙ ТА БРІВ

Зовсім не гламурна й маловідома правда про вії та брови – це той факт, що накопичення макіяжу й бруду притягують кліщів. Так-так, крихітних, мікроскопічних кліщів. Перш ніж знепритомніти від жаху, дочитайте речення: мікроскопічні кліщі – це нормально, до певної міри. Кліщі, які живуть на віях і бровах, живляться себумом і жиром. Але коли на ніч ви забуваєте (або лінуєтеся) видалити макіяж, кількість кліщів перевищує норму, а це призводить до запалення й подразнення. Для максимально ефективного й повного видалення макіжу, себуму, жиру й бруду з області очей, зокрема, вій та брів, ми створили Micellar Water Lash Wash. Цей продукт не лише забезпечує чистоту й здоровя вій та брів, але й підвищує ефективність дії сироваток для вій та брів.

ЩО ЩЕ ВАРТО ЗНАТИ

Якщо у вас штучні (нарощені або накладні) вії, Micellar Water Lash Wash – це найкращий вибір. Як відомо, нарощені вії важко очищувати; крім того, нарощені вії – справжній розсадник для розмнощення мікроскопічних кліщів. Міцелярна вода Micellar Water Lash Wash не містить олій і масел, тому її можна розпилювати безпосередньо на вії. Таким чином забезпечується очищення вій (справжніх і штучних) без порушення їхньої цілісності.

Хочете мати чисті й здорові вії, брови, шкіру? Придбайте Micellar Water Lash Wash прямо зараз.


967fe4088970cbc0bde187517d909dea.png

ПРИДБАТИ

Також у новинах

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ - 3 - revitalash

КРАСИВЕ ВОЛОССЯ = ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ

07 Квітня 2021

Густе, розкішне волосся 一 ось що безперечно дарує відчуття впевненості в собі й привабливості, чи не так?

Детальніше
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ - 4 - revitalash

ОНОВЛЕНА КОЛЕКЦІЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ

23 Березня 2021

Ви всі довго чекали й нарешті дочекалися! Зустрічайте оновлену лінію продуктів догляду за волоссям!

Детальніше
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІЦЕЛЯРНОЇ ВОДИ - 5 - revitalash

ВІКТОРИНА: ЩО ВАМ ВІДОМО ПРО ВІЇ?

11 Березня 2021

Перевірте себе: чи все ви знаєте про власні вії? Дайте відповіді на кілька простих (а може не таких і простих) запитань.

Детальніше

Возврат к списку