FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Хлопці, що там із віями та бровами?

01 Лютого 2022

Хлопці, що там із віями та бровами? - 1 - revitalash

Дедалі більше чоловіків дбають про свій зовнішній вигляд, і це прекрасно! А з чого варто розпочинати? Дізнаймося!

Ще кілька років тому стаття в новинах про те, що всі американські чоловіки доглядають за своїми віями та бровами, викликала б шок. Можливо, деякі чоловіки і займаються зовнішнім виглядом своїх брів, але далеко не кожен чоловік, якого ви знаєте, чи не так?

На щастя, часи змінюються.

Можливо, пандемія викликала зміни у догляді за собою та здоров'ям чоловіків. Не виключено, що майже два роки перебування вдома, дивлячись в об'єктив камери під час численних відеодзвінків, посприяли цьому. Хтозна, можливо, мине ще кілька років, і чоловіки почнуть прокидатися на годинку раніше, щоб нанести щоденний макіяж, але вже зараз вони активно починають доглядати за шкірою та волоссям.


Почнімо з брів

З давніх-давен жінки знають про силу гарно оформлених брів. Ви ж знаєте, що очі 一 дзеркало душі? Та ж сама історія і з бровами! З віком брови стають довшими, так 一 але вони також стають більш рідкими і втрачають свої «хвостики» (довгий тонкий край брови, який оточує око), що може візуально зістарювати.


Простий план

Схема дій досить зрозуміла, а різниця стану ваших брів (пам'ятайте, вони оточують усе обличчя) і вій (повірте, жінки це помічають) буде просто неймовірною.

Спробуйте кондиціонери RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced. Використовуйте згідно з інструкцією, хоча, якщо коротко, все дуже просто: достатньо скористатися спеціальним аплікатором. Ось і все. Мине зовсім небагато часу, і ви побачите, як покращується здоров'я, блиск і об'єм ваших вій та брів.

Далі необхідно підстригти брови і вищипати зайві волосинки.

Ви можете довіряти собі або покластися на відео-уроки «Зроби сам», але, можливо, краще буде звернутись до професіонала, щоб надати вашим бровам і віям новий красивий вигляд. Почуваєте себе незручно? Тоді ваша найкраща подруга 一 саме та, до кого варто звернутись. Вона покаже вам, як підстригти, і, можливо, вищипати брови, щоб вони виглядали акуратно, а ваш образ печерної людини перетворився на довершеного Джорджа Клуні. І якщо вона запропонує нанести невелику кількість туші на вії, не сперечайтесь. Ви не перетворитеся на Девіда Боуї 1970-х років. (Хіба це так погано?) Більше схоже на Девіда Бекхема або Тома Бреді. Ну це так, поміж іншим.

І ще одне. Ви напевно використовуєте гель для укладки та фіксації волосся, правда? Вашим бровам треба те ж саме, щоб вони зберегли свою нову, неперевершену форму. Ось тут і знадобиться гель для брів. Використайте невелику кількість гелю для брів Hi-Def Brow Gel, щоб надати бровам форму, зміцнити та зафіксувати їх на місці. Немає нічого краще, щоб пом'якшити і заспокоїти ці вперті, неслухняні волосинки і створити ілюзію сильного «хвостика».


Виглядати гарно 一 не означає виглядати химерно 

Виглядати гарно 一 означає виглядати впевнено, відповідально і, так, виглядати молодше. Інакше кажучи, так само, як ви виглядаєте поряд із своєю (можливо майбутньою) другою половинкою.

Ви ж прагнете виглядати як соліст, а не басист... як форвард, а не восьмий у черзі запасних... як головний герой, а не актор масовки.

Чоловіки, все починається з ваших очей!.. так завжди було, є і буде.


e23fabb094622bf26bd1fba808afcd95.png

ПРИДБАТИ

bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

ПРИДБАТИ


a49a809c475518fcc174fdfbbffe44a9.png

ПРИДБАТИТакож у новинах

Хлопці, що там із віями та бровами? - 5 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Хлопці, що там із віями та бровами? - 6 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Хлопці, що там із віями та бровами? - 7 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку