FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Головне про Volume Enhancing Foam

22 Листопада 2022

Головне про Volume Enhancing Foam - 1 - revitalash

Сьогодні відповідаємо на найбільш часті запитання про Volume Enhancing Foam: що це, для чого, як працює?

Напевно, ви вже знаєте, на що спроможна наука RevitaLash, коли йдеться про вії й брови. В такому разі вам також відомо, як і чому ми створили Volume Enhancing Foam — пінку для волосся, в якій використовується та сама створена лікарем технологія, дія якої націлена на проблему тонкого, рідкого волосся.

Domestic-Catalog-Image-foam-ELLE_2000x.jpg

ПРИДБАТИ VOLUME ENHANCING FOAM


Формула відновлює життєздатність волосся, повертає його природну силу й красу — точно так само, як наші кондиціонери для вій та брів. А все завдяки тому, що в пінці Volume Enhancing Foam міститься той самий авторський комплекс BioPeptin® Complex. BioPeptin® Complex — це революційне поєднання ліпідів, пептидів, біотину й пантенолу.

Ця пінка настільки дієва, що в 2020 році отримала нагороду Future of Beauty Awards від журналу Elle. Вона була й залишається бестселером серед усіх, хто хоче мати розкішне волосся (тобто всі).

Ми вирішили ще раз поговорити про цей продукт і дати відповіді на найбільш поширені запитання про нього, щоб пояснити, чому він є лідером у своїй категорії.

1. Volume Enhancing Foam — що це?

Volume Enhancing Foam — це універсальна пінка для волосся, яка кондиціонує, зміцнює, пом'якшує волоски, захищає від ламкості й пошкодження, відновлює природну красу й здоров'я. Створена лікарем формула підвищує еластичність волосся та кондиціонує шкіру голови.


2. Для кого призначена Volume Enhancing Foam?

Volume Enhancing Foam підходить і чоловікам, і жінкам. Це унісекс-продукт, який працює на вирішення проблеми тонкого, рідкого, тьмяного волосся, незалежно від статі.


3. Volume Enhancing Foam не обтяжує волосся?

Ні, це легка, буквально невагома пінка, яка додає сяйва й об'єму без обтяження волосся.


4. Коли я побачу результати від Volume Enhancing Foam?

Індивідуальні результати можуть відрізнятися. Втім, багато споживачів помітили різницю вже при першому використанні продукту. У незалежному 8-тижневому споживацькому дослідженні за участі 33 чоловіків і жінок, 97% учасників відзначили, що їхнє волосся стало більш пишним, густим і об'ємним; 94% зазначили, що їхнє рідке волосся стало більш густим, здоровим і підживленим; 85% заявили, що їхнє рідке по лінії росту волосся стало більш густим і менш ламким.


5. На скільки вистачає пінки?

За умови використання згідно з інструкцією, пляшечки об'ємом 55 мл вистачає приблизно на 3,5 місяці. Втім, це значною мірою залежить від індивідуальних особливостей, перш за все, типу, довжини, густоти, товщини волосся. Для короткого й дуже рідкого волосся достатньо пів дози, відповідно, пляшечки вистачить надовше.


6. Можна поєднувати Volume Enhancing Foam з іншими засобами для волосся?

Авжеж! Volume Enhancing Foam прекрасно працює як сама по собі, так і в тандемі з нашими Thickening Shampoo та Thickening Conditioner. Також її можна використовувати разом із будь-якими іншими засобами для укладки волосся.


7. А якщо в мене фарбоване волосся?

Volume Enhancing Foam абсолютно безпечна для фарбованого або іншим чином хімічно обробленого волосся.


8. Як досягти найкращих результатів?

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо застосовувати нашу колекцію для волосся Volumizing Hair Collection як цілісний режим догляду. Наші шампунь Thickening Shampoo і кондиціонер Thickening Conditioner створені для синергетичної співпраці з Volume Enhancing Foam. Ця колекція відновить здоровий об'єм, густоту й пишність волосся, а ще зробить його більш слухняним і захищеним. Втім, пінку Volume Enhancing Foam можна використовувати і як окремий продукт. До речі, наносити її треба щодня, вранці або ввечері, на вологе або сухе волосся й не змивати наступні принаймні 12 годин.


Не відкладайте мрію на потім, придбайте наші перевірені засоби для краси й густоти волосся вже сьогодні:

592tm9xq9t3jf6gtjass63mqiisz1b0i (1) (1).png

ДО VOLUMIZING HAIR COLLECTION

Також у новинах

Головне про Volume Enhancing Foam - 4 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Головне про Volume Enhancing Foam - 5 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Головне про Volume Enhancing Foam - 6 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку