FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

ГІГІЄНА ВАШОЇ КОСМЕТИКИ

23 Грудня 2020

ГІГІЄНА ВАШОЇ КОСМЕТИКИ - 1 - revitalash

Гігієна – це не лише про регулярне миття рук і санітарне прибирання. Дізнайтеся базові правила гігієни косметики.

Цьогоріч ми дуже багато дізналися про важливість дотримання чистоти й особистої гігієни. Більшість із нас і так вважали себе охайними чистюлями, проте мало хто раніше протирав спиртом усі поверхні навколо себе, бризкав антисептиком на коробки з доставкою замовлень, щодня проводив генеральне прибирання вдома. Так, дезінфекція – це не лише про руки, але й про житло, робоче місце й навіть покупки. На жаль, ми часто нехтуємо гігієною засобів та інструментів для макіяжу. А ви були б дуже здивовані й навіть шоковані, якби подивилися під мікроскопом на поверхню звичних для вас речей. Ми хочемо дати кілька базових порад, як дотримуватися гігієни косметики.


МИЙТЕ ПЕНЗЛИКИ Й ЩІТОЧКИ


Мабуть, найважливіше правило гігієни косметики: регулярно мити косметичні пензлики, щіточки, аплікатори. Дерматологи рекомендують мити пензлики для макіяжу щонайменше раз на тиждень. Регулярне очищення не лише запобігає накопиченню бактерій (які, до речі, провокують появу прищів), але також продовжує термін служби пензлика й забезпечує гігієнічну чистоту продуктів для макіяжу, які ви наносите цим пензликом. Існують десятки спеціальних засобів для дезінфекції інструментів для макіяжу, але звичайне мило чи гель для умивання працюють так само ефективно! Не забуваймо про інші інструменти, наприклад, пінцет і щипці для завивки вій – їх треба щомісяця протирати ізопропіловим спиртом.


ВИКИНЬТЕ СТАРУ КОСМЕТИКУ!


А що це там на дні косметички, помада трирічної давності, яку ви наносите лише в особливих випадках? Пора викинути її, негайно! На упаковці всіх продуктів є позначка РАО (з англійської Period After Opening), тобто термін придатності після розпаковки. Найчастіше РАО позначається як розкрита баночка, на якій написана певна цифра і літера М: цифра позначає кількість, а М – це скорочено «місяців». Отже, для прикладу, 6М = 6 місяців, 12М = 12 місяців і так далі. Але, як показує досвід, ми рідко запам’ятовуємо дату, коли розпакували продукт. В такому разі застосовуйте інше життєве правило: якщо не можете пригадати, коли востаннє користувалися цим засобом, однозначно пора його викинути!


ПРАВИЛЬНО ЗБЕРІГАЙТЕ ПРОДУКЦІЮ


Після нанесення засобів догляду й макіяжу обов’язково щільно закрийте всю тару (баночки, тюбики, коробочки й т.д.). Категорично не можна залишати продукт відкритим (навіть трішечки), бо так всередину проникають бактерії. Найкраще зберігати косметику при кімнатній температурі, оскільки бактерії зазвичай розмножуються в більш теплому середовищі. За необхідності зберігайте косметичні продукти в холодильнику (принаймні якщо це вказано на упаковці) – це забезпечить гігієнічність і продовжить їхню довговічність.


НЕ МОЖНА ДІЛИТИСЯ Й ПОЗИЧАТИ!


Авжеж, авжеж, так кортить спробувати нову туш, яку нещодавно купила собі подружка! Але краще утриматися від таких експериментів. На перший погляд, немає нічого поганого в тому, щоб позичити чи поділитися з кимось своєю косметикою. Але насправді це найкоротший потенційний шлях до серйозних проблем зі здоров’ям.

Пора оновити косметику? До вашої уваги наші топ-продукти:

bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png
ПРИДБАТИ


f17ce4756aed264128f45d39a5e60cd8.png

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png
ПРИДБАТИ


a49a809c475518fcc174fdfbbffe44a9.png
ПРИДБАТИ


5bc84ae7ec2682e6ef1674726dba50b3.png
ПРИДБАТИ


Також у новинах

ГІГІЄНА ВАШОЇ КОСМЕТИКИ - 7 - revitalash

БРОВИ СТАЛИ РІДКИМИ? 5 ПРИЧИН

30 Липня 2021

Що робити, якщо брови стали нещільними й недостатньо виразними? Перш за все, з'ясувати першопричину такої проблеми.

Детальніше
ГІГІЄНА ВАШОЇ КОСМЕТИКИ - 8 - revitalash

ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ: 5 ЛАЙФХАКІВ

14 Липня 2021

Що робити, якщо ви помічаєте цілий жмуток волосся на гребінці? Панікувати? Плакати? Е ні, є набагато ефективніші рішення.

Детальніше
ГІГІЄНА ВАШОЇ КОСМЕТИКИ - 9 - revitalash

БРОВИ-БРОВИ, ЯКІ Ж ВИ ЧУДОВІ!

30 Червня 2021

Ми допоможемо підібрати й створити простий та водночас ідеальний образ, щоб усі заздрили вашим розкішним бровам.

Детальніше

Возврат к списку