FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Фантастичний об’єм за 5 хвилин

08 Вересня 2021

Фантастичний об’єм за 5 хвилин - 1 - revitalash

Розкішний об’єм 一 ще одна мрія, здійснити яку не так вже й важко. Головне 一 правильний і водночас простий режим догляду.

Найгірше 一 це волосся, позбавлене об’єму. І причин тому безліч, починаючи з генетики, і закінчуючи дощем, вологістю, забрудненням навколишнього середовища, накопиченням продукту – усе це обтяжує наші пасма.

Але… надія є завжди. А з появою нових, покращених шампунів та кондиціонерів, технік укладки та нового покоління формул для надання об’єму, сили та покращення стану ваших локонів – надії стало ще більше.


Придивіться до складу

Настав час уважно поглянути на власний шампунь та кондиціонер. Якщо ви не отримуєте бажаного ефекту легкості, наповненості та зволоження 一 звичний догляд вам не підходить.

Що ж допоможе вам «підняти» волосся? Обирайте м’які очищувальні засоби з корисними інгредієнтами. Зволоження є дуже важливим для здоров’я та об’єму. Наприклад, якщо ваш кондиціонер містить велику кількість пантенолу, то ви на правильному шляху, адже він є прекрасним зволожувальним засобом (при цьому не обтяжує волосся).

Чи містить ваш шампунь та кондиціонер антиоксиданти? А повинен містити. Забрудники, як вже було сказано раніше, є вбивцями об'єму, а волосся потребує захисту від усіх несприятливих факторів навколишнього середовища.

Також важливо надавати перевагу продуктам, що містять біотин та кератин. Обидві речовині сприяють зміцненню, збільшенню об’єму та густоти волосся.

Чи чули ви колись про листя мушмули японської? Хоч це китайське дерево вважають панацеєю від всіх хвороб (докази цих властивостей є в кращому випадку непідтвердженими даними), при використанні в засобах для догляду за волоссям екстракт мушмули японської відмінно підвищує товщину та густоту.

Отже, як де знайти такі ідеальні продукти? Не переймайтеся, ми вже створили для вас шампунь Thickening Shampoo і кондиціонер Thickening Conditioner!


Пінний секретик

Ідеальна пінка 一 це пінка, що зволожує не гірше ніж шампунь та кондиціонер з біотином, пантенолом та іншими чудодійними пептидами. Усі разом вони здатні кондиціонувати та зміцнювати волосся, забезпечуючи бажаний об’єм, підйом та повноту волосся без ламкості. Пропонуємо розглянути нашу пінку Volume Enhancing Foam. Цей чудовий засіб для створення об’єму 5 разів отримував нагороду Beauty Launchpad Women's Thinning Regimen Award! Впевнені, це має вам про щось сказати.

Нашу нову пінку Volume Enhancing Foam можна використовувати на вологому або сухому волоссі, але ось вам порада: для більшого об’єму використовуйте її саме на вологому волоссі, а потім злегка висушіть корені.

Результат? Значний підйом!


Готові до неймовірного волосся? Швидше спробуйте наші улюблені засоби для догляду за волоссям!Domestic-Catalog-Images-2020_Shampoo_2000x.jpg

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Image-transparent-conditioner_2000x.jpg

ПРИДБАТИ


Domestic-Catalog-Image-foam-ELLE_2000x.jpg

ПРИДБАТИ


Також у новинах

Фантастичний об’єм за 5 хвилин - 5 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Фантастичний об’єм за 5 хвилин - 6 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Фантастичний об’єм за 5 хвилин - 7 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку