FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Брови стали рідкими? 5 причин

30 Липня 2021

Брови стали рідкими? 5 причин - 1 - revitalash

Що робити, якщо брови стали нещільними й недостатньо виразними? Перш за все, з'ясувати першопричину такої проблеми.

Виразні, густі, природно-бездоганні брови 一 чи не найбільш жаданий б'юті-тренд сьогодення, за який жінки всього світу готові віддати будь-яку суму. Дуже легко розгубитися серед різноманіття олівців, пудри та гелів для догляду за бровами. А більш радикальні процедури, як-от мікроблейдінг, потребують дорогоцінного часу і змушують нервуватися, особливо якщо брови почали випадати. Перш ніж замаскувати проблему, варто з'ясувати її першопричину. Ось кілька причин випадіння брів:


1) Стрес

Нервуєте через випадіння брів? Що ж, стрес лише провокує ще більше стресу, а отже й випадіння волосся. Дуже часто волосся випадає саме через стрес. На щастя, цю проблему вирішити дуже просто. Проведіть час з користю для себе 一 помедитуйте, прогуляйтеся, наберіть теплу ванну для заспокоєння (лавандова ефірна олія стане прекрасним помічником у цій справі).


2) Гніздова алопеція

Порідіння і випадіння волосся в області брів 一 можливий наслідок гніздової алопеції (аутоімунного захворювання, при якому організм помилково атакує волосяні фолікули). Якщо ви пов'язуєте втрату волосся з алопецією (серед ранніх ознак 一 раптове облисіння, що проявляється локалізованими вогнищами), слід запланувати візит до лікаря.


3) Надміру агресивний догляд

Надмірне вищипування, корекція воском або фарбування брів може травмувати волосяні фолікули і спричинити їх випадіння. Ми радимо вдаватися до таких заходів лише час від часу, за можливості обираючи професійний догляд.


4) Спадковість

Як і все в організмі, випадіння брів може бути генетичною проблемою. Звісно, з цим уже нічого не поробиш, але можна, зокрема, додати кондиціонер для брів до щоденної б'юті-рутини. Тоді брови будуть сповнені здоров'я, живлення та блиску.


5) Гормональні порушення

Гіпотиреоз, відновлення після пологів або менопауза також можуть спричинити випадіння волосся. В такому випадку варто проконсультуватися із сімейним лікарем або дерматологом.


Зрештою, існує безліч причин порідіння брів. Завжди слідкуйте за своїм психічним та фізичним здоров'ям, при цьому не забувайте про щоденний догляд за бровами. Щоденне видалення макіяжу, адекватне вищипування та живильні засоби для догляду 一 ось секрет здорового вигляду брів.

Придбати продукти для густих, красивих брів можна в нашому інтернет-магазині.

bc11aab9028456a206d3de44839c1fe8.png

ПРИДБАТИ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ БРІВ

5bc84ae7ec2682e6ef1674726dba50b3.png

ПРИДБАТИ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ

a49a809c475518fcc174fdfbbffe44a9.png

ПРИДБАТИ ГЕЛЬ ДЛЯ БРІВ

Також у новинах

Брови стали рідкими? 5 причин - 5 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Брови стали рідкими? 5 причин - 6 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Брови стали рідкими? 5 причин - 7 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку