FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Безпека косметики для очей

05 Травня 2021

Безпека косметики для очей - 1 - revitalash

Існує багато очевидних і не дуже очевидних вимог щодо якості косметики для очей. Які ж критерії насправді є найважливішими?

Ні для кого не секрет, що область навколо очей надзвичайно чутлива й вразлива, тому вимагає відповідного до себе ставлення й догляду. Коли мова йде про косметику для очей, необхідно шукати високоякісні, найсучасніші, науково розроблені продукти, які гарантують максимальну безпеку, адже очі й зір – це один із найдорогоцінніших скарбів людини. Ми не втомлюємося повторювати: ніяка косметика не варта того, щоб ризикувати зором!

На щастя, відповідальні косметичні компанії дотримуються найвищих стандартів якості й безпеки продукції, призначеної для застосування в області очей. Проте є й зворотний бік медалі: там, де утвердилася якісна, елітна брендова продукція, дуже часто породжуються недобросовісні виробники, які намагаються створити дешеву підробку, і тут ризик виникнення побічних реакцій досягає червоної зони.


Дбати не лише про красу, але й про безпеку та здоров’я очей

Безумовно, купуючи щось, ми завжди перевіряємо етикетку й перелік інгредієнтів, щоб упевнитися, що вони відповідають нашим особистим стандартам. Але коли йдеться про косметику для очей, слід на всі очі пильнувати й шукати менш очевидних характеристик, як-от гіпоалергенність, схвалення дерматологів, відсутність подразнення. Насправді ці критерії значно важливіші, ніж може здаватися.


Ось перелік трьох головних вимог безпеки, які слід враховувати, обираючи косметичну продукцію для очей:


1. Продукт створений лікарем/офтальмологом

Найважливіша вимога до будь-якого косметичного продукту, призначеного для області очей. Офтальмолог спеціалізується на здоров’ї очей. Лікар-офтальмолог присвячує цьому все своє життя, тому якщо продукт створений офтальмологом, а не хіміком-косметологом, знайте: в першу чергу розробник формули дбав про здоров’я очей. Так і тільки так.

2. Продукт схвалений дерматологами

Безпека очей та шкіри навколо очей має вирішальне значення, тому слід уникати компонентів, які можуть викликати алергічну реакцію. Дерматологічні випробування – це додаткова гарантія безпеки для області очей. Якщо продукт не пройшов такі випробування й не отримав відзнаки «Схвалено дерматологами», ми б не радили навіть торкатися до нього, не кажучи вже про нанесення на обличчя. Як мінімум – обов’язково проведіть патч-тест перед застосуванням.

3. Продукт клінічно протестований

Чи дійсно формула виконує все те, що обіцяється в рекламі? І тут мова йде не про анекдотичні переконання, як-от «моя кума поклялася, що їй допомогло», а про серйозні клінічні дослідження, які проводяться згідно з найвищими стандартами контролю за участі широкої аудиторії добровольців (різного віку, статі, типу шкіри). Якщо клінічні тестування не проводились, є сенс припустити, що перед вами продукт, який дає гучні обіцянки, але замовчує про ризик подразнення шкіри й очей, або й про щось гірше.


Мораль така: будьте пильні – дешеві підробки можуть поставити під загрозу ваш зір і здоров’я!

P.S. Сироватки RevitaLash® Advanced і RevitaBrow® Advanced створені лікарем-офтальмологом, схвалені дерматологами й клінічно протестовані. Безпека – це серце бренду й основа кожного нашого продукту.

P.P.S. А ось вам ще кілька порад від Американської академії офтальмології (ААО) щодо безпеки макіяжу очей:
  • Використовуйте лише ті косметичні продукти, які спеціально призначені винятково для очей.
  • Через три місяці після розпаковки й застосування викидайте продукт/засіб/інструмент для макіяжу очей і купіть йому на заміну новий.
  • Якщо у вас виникла інфекція ока, наприклад, кон’юктивіт, негайно викиньте всю косметику для очей і не використовуйте нічого, поки інфекція не мине.
  • Якщо у вас виникла алергічна реація на макіяж, необхідно дізнатися повний склад продукту й надалі остерігатися потенційно алергенних інгредієнтів; а також звернутися до лікаря – як спеціаліст, він повинен знати, які продукти/компоненти можуть викликати алергію, і порадить більш безпечні альтернативні засоби.
З повним текстом статті ви можете ознайомитися на сайті ААО за цим посиланням.

Завітайте в наш онлайн-магазин, щоб придбати найбільш якісні й безпечні продукти для догляду й макіяжу очей.

Також у новинах

Безпека косметики для очей - 2 - revitalash

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Детальніше
Безпека косметики для очей - 3 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
Безпека косметики для очей - 4 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше

Возврат к списку