FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

Попередня   /   Наступна

Без гіалуронової кислоти 一 ніяк

29 Листопада 2022

Без гіалуронової кислоти 一 ніяк - 1 - revitalash

Гіалуронова кислота 一 інгредієнт настільки винятковий, що говорити про неї можна знову й знову. Дізнайтеся, в чому її особливість.

Коли йдеться про інгредієнти для догляду за шкірою, дуже легко збитися з пантелику. Варіантів насправді безліч, але не всі інгредієнти підходять до кожного типу шкіри. Вони також можуть бути неефективними у поєднанні. Проте існує виняток з цього правила 一 гіалуронова кислота.

Вона може викликати певний острах, адже це кислота! Але насправді гіалуронова кислота 一 один з найніжніших інгредієнтів, який допомагає зберегти молодість, здоров'я та сяйво шкіри.

Що варто знати про цей потужний інгредієнт:


1) Що це?

Гіалуронова кислота 一 це зволожувальна речовина, яка природним чином виробляється нашим організмом. Це означає, що вона здатна утримувати вологу в шкірі. По суті, це як величезний ковток води для шкіри.


2) Як вона працює?

Гіалуронова кислота проникає в шкіру і зв'язує воду в клітинах шкіри, у такий спосіб насичуючи її вологою. Унікальність даної речовини полягає в тому, що вона утримує в 1000 разів більше води, ніж її власна маса. Завдяки цьому шкіра стає більш м'якою, еластичною і рівною. Хто ж відмовиться від такого?


3) Важливість гідратації шкіри

Гідратація шкіри 一 один із найважливіших кроків, щоб мінімізувати видимі ознаки старіння. Регулярне очищення і гідратація шкіри 一 це найкращий спосіб зберегти здоров'я клітин шкіри. На здоровій та гідратованій шкірі рідко з'являються подразнення та висипи, вона сповнена молодості та сяйва. Словом, гіалуронова кислота 一 це очевидний вибір!


4) Окрім того...

Гіалуронова кислота є одним з небагатьох інгредієнтів, які можна застосовувати для всіх типів шкіри 一 сухої, нормальної, комбінованої, чутливої і навіть жирної, схильної до висипів шкіри. Звучить парадоксально, але шкіра може бути сухою навіть під час загострення висипань. Незалежно від типу шкіри, додавання цього багатоцільового інгредієнту принесе лише користь.*

Якщо ви готові додати цей чудо-інгредієнт до щоденного догляду за шкірою, ми можемо запропонувати ідеальний засіб! До складу AquaBlur Hydrating Eye Gel & Primer входить гіалуронова кислота для зволоження, живлення, розгладження і захисту шкіри навколо очей. Цей багатоцільовий продукт не тільки зволожує і вирівнює шкіру та створює основу для нанесення макіяжу. До його складу також входять інгредієнти для вій і брів, як наприклад біотин, який захищає і зміцнює їх під час носіння макіяжу. Власне кажучи, це універсальний продукт як для експертів у догляді за шкірою, так і для новачків, які лише починають цей шлях.

Хочете спробувати AquaBlur? Завітайте в онлайн-магазин.


Domestic-Catalog-Image-DE_240x240_32bb05df-1d6d-406a-a90c-9214698ab396_medium.png


ПРИДБАТИ


*Як і будь-який інший інгредієнт, гіалуронова кислота  може викликати алергічну реакцію. Ми завжди рекомендуємо попередньо наносити невелику кількість продукту на шкіру для перевірки можливих реакцій.

Також у новинах

Без гіалуронової кислоти 一 ніяк - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
Без гіалуронової кислоти 一 ніяк - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше
Без гіалуронової кислоти 一 ніяк - 5 - revitalash

Ослаблені брови й вії? Маска порятує!

18 Січня 2023

Як врятувати ослаблені, ламкі, виснажені, пошкоджені, тьмяні волоски вій та брів? Ми знаємо надійне рішення.

Детальніше

Возврат к списку