FREE SHIPPING ON ORDERS WITHIN U.S.

  Наступна

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ

05 Липня 2023

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ - 1 - revitalash

Більшість з нас знає, що догляд за собою необхідний. У чому складність? У моменти, коли ми найбільше потребуємо турботи про себе, ми думаэмо про це в останню чергу.

Роками ідея догляду за собою здавалася легковажною, асоціювалася з дорогими спа-процедурами та ретритами з йоги, марною тратою грошей та створенням непотрібної картинки красивого життя. Але часи змінилися. Люди зрозуміли, що неквапливість і піклування про себе ─ знаходити час для відпочинку, балувати себе і дослухатися до власних потреб ─ стало не просто механізмом подолання труднощів і стресу, а необхідністю.

Проте, турбота про себе все ще часто відходить на другий план. Ці прості ідеї з догляду за собою допоможуть вам розставити пріоритети, покращити самопочуття та зменшити рівень стресу.

1. Поверніться до базових потреб
Це може здатися безглуздим питанням, але чи задовольняються ваші базові потреби? Те, що здається таким очевидним ─ сон, повноцінне харчування, вживання достатньої кількості води ─ часто є тими речами, якими ми жертвуємо. 

Будьте чесними: наскільки добре ви ставитеся до себе? Задоволення базових потреб ─ це перший крок у турботі про себе, і його найлегше здійснити. Встановіть на телефоні режим "Не турбувати" і обмежте час використання гаджетів перед сном. Спіть повні вісім годин. Тримайте на робочому столі велику пляшку води як нагадування про необхідність пити протягом дня. Готуйте сніданки, обіди та вечері, або скористайтеся послугою доставки їжі, головне регулярно та повноцінно харчуйтеся.

2. Щоденник вдячності
Один із способів допомогти собі налаштуватися на більш оптимістичне мислення ─ це ведення щоденника вдячності. Це швидкий спосіб, завдяки якому ви можете побачити своє життя в перспективі. Це не обов'язково має бути якась епічна історія... достатньо чогось простого, наприклад, смачного келиха вина або красивого заходу сонця. Просувайтеся маленькими кроками....

3. Виділіть час для себе
Додавання ще однієї події до календаря може здатися суперечливим, але це важливо. Заносьте час для догляду за собою у свій планер і не скасовуйте його. Незалежно від того, чи це кава з подругою, чи тренування, чи навіть 10─хвилинна прогулянка навколо кварталу під час робочого дня. До того ж, коли ви бачите цю заплановану подію у своєму календарі, ви будете з нетерпінням чекати на неї.

4. Покращуйте своє повсякденне життя
У вашому графіку немає вільного віконця? Замість того, щоб шукати час для нових занять, зробіть свої звичні щоденні ритуали приємнішими. Використовуйте справжню тарілку та столове срібло для робочого обіду, а не їжте з коробки на винос. Перетворіть ранковий душ на чуттєвий досвід з розкішним шампунем і кондиціонером або ароматерапією завдяки евкаліптовій гілці, підвішеній до душової лійки. Зробіть свою процедуру догляду за собою розкішною. Якщо ви стоїте в черзі або в залі очікування, витратьте ці хвилини на прослуховування бадьорого плейлиста замість того, щоб гортати новини.

5. Залучайте до цього інших людей
Догляд за собою не обов'язково має бути самостійним заняттям. Насолоджуйтеся доглядом за собою разом з партнером, членом сім'ї чи другом. Готуйте разом вечерю, влаштовуйте танцювальні вечірки, тренуйтеся разом, пробуйте маски для обличчя та спа-процедури або займайтеся новим хобі.

ТУРБОТА ПРО СЕБЕ  ─ ВАШ ПРІОРИТЕТ

З цими простими порадами догляд за собою не повинен забирати багато часу або коштувати надто дорого. Потрібна ще одна причина, щоб зробити догляд за собою вашим пріоритетом? Ось п'ять хороших:

  • Турбота про себе покращує фізичне здоров'я. Здорове харчування, достатня кількість сну та регулярні фізичні вправи підвищують рівень енергії та знижують ризик захворювань.
  • Турбота про себе допомагає зменшити стрес. Техніки релаксації, такі як йога, медитація та глибоке дихання, можуть сприяти відчуттю спокою. 
  • Турбота про себе покращує ваше психічне здоров'я. Заняття, які приносять вам радість, можуть покращити ваш настрій і зменшити симптоми депресії та тривоги.
  • Турбота про себе покращує загальне самопочуття. Догляд за собою може допомогти вам відчути більший контроль над своїм життям, підвищити самооцінку і впевненість у собі, а також сприяти відчуттю особистої реалізації. 
  • Турбота про себе покращує ваші стосунки. Коли ви дбаєте про себе, ви будете краще підготовлені до того, щоб піклуватися про інших і бути поруч з ними.

Також у новинах

5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ - 2 - revitalash

Чому варто спробувати сироватку для вій RevitaLash Advanced

26 Червня 2023

Ефектні довгі вії були бажаною мрією та ознакою краси впродовж століть. І сьогодні неймовірна кількість косметичних продуктів обіцяють розкішні вії кожній жінці.

Детальніше
5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ - 3 - revitalash

4 звички, що шкодять віям і бровам

01 Лютого 2023

Іноді навіть хороші наміри можуть нашкодити красі та здоров'ю ваших вій і брів. Як це виправити, як зарадити?

Детальніше
5 ПРОСТИХ ІДЕЙ, ЯК ПОКРАЩИТИ ТУРБОТУ ПРО СЕБЕ - 4 - revitalash

Тонке, пласке, рідке волосся: як зарадити

25 Січня 2023

Сьогодні поговоримо про сучасні інноваційні засоби догляду як ключ до омріяної пишноти волосся. Головне – правильний догляд.

Детальніше

Возврат к списку